Bryant B. BrooksInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryant B. Brooks. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryant B. Brooks, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryant B. Brooks a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryant B. Brooks. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryant B. Brooks! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryant B. Brooks, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryant Butler Brooks (* 5. February z roku 1861 v Bernardston , Massachusetts , 8. December je 1944 v Casper , Wyoming ) byl americký politik z Republikánské strany a v letech 1905 a 1911 sedmý guvernér státu Wyoming.

ivotopis

Po absolvování veejných kol absolvoval Brooks kolení na Business College v Chicagu ; a byl v roce 1880 ve Big Muddy (Wyoming), kde okamit zahájil svou profesionální a politickou kariéru. Jak jeho úspch v obchodování na burze, tak jeho aktivita v Republikánské stran vedly k jeho zvolení za lena parlamentu ( státní legislativa ). V následujících letech byl Brooks nkolikrát delegátem na sjezdy Republikánské strany a také zvolen do jednoho z voli pro prezidentské volby ve Spojených státech v roce 1900 , kdy byl jeho americkým prezidentem zvolen jeho stranický pítel William McKinley .

Jako nástupce Fenimora Chattertona byl Brooks v roce 1904 zvolen guvernérem Wyomingu, aby dokonil funkní období guvernéra DeForest Richards, který zemel 28. dubna 1903 . Po tomto volebním období byl v roce 1906 zvolen guvernérem na druhé funkní období a sloil písahu 2. ledna 1907. Brooks zastával tuto funkci do 2. ledna 1911. Byl prvním guvernérem, který il v nov postaveném sídle guvernéra státu . Po skonení volebního období se Brooks z politiky stáhl.

V roce 1939 se jeho pamti objevily pod názvem Pamti Bryanta B. Brookse: Cowboy, Trapper, Lumberman, Stockman, Oilman, Banker a Governor of Wyoming .

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Výsledky gubernatorial voleb od roku 1890 do roku 2002 ( Memento na originálu z 27. listopadu 2008 v Internet Archive ) Info: archiv odkaz se automaticky vloí a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. (Anglitina).  @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / soswy.state.wy.us
  2. Historický dm guvernéra ( Memento na originálu z 13. bezna 2011 v Internet Archive ) Info: archiv odkaz se automaticky vloí a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. (Anglitina)  @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / wyoparks.state.wy.us
  3. Titulní strana pamtí (anglicky).

Opiniones de nuestros usuarios

Sandra Hrubý

Informace o proměnné Bryant B. Brooks jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Katerina Jeřábek

Článek o Bryant B. Brooks je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Patrik Urbanová

Tento záznam o Bryant B. Brooks bylo přesně to, co jsem chtěl najít.