Bryan zíralInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan zíral. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan zíral, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan zíral a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan zíral. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan zíral! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan zíral, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Staring (narozen 1. ervna 1987 v Perthu ) je australský motocyklový závodník .

Kariéra

V roce 2004 se Staring stal ampiónem australského ampionátu 125 ccm. Ve stejném roce se zúastnil jako zástupný znak v této tíd svého domácího závodu v Austrálii o mistrovství svta motocykl a cílovou áru proel na 29. míst.

V roce 2009 získal titul v australském ampionátu Supersport . V roce 2010 se stal mistrem australského ampionátu superbik . Kvli tmto úspchm mu byla udlena cena Australian Rider of the Year Award 2010 .

V roce 2011 Staring jel pro italský tým Pedercini v poháru FIM Superstock 1000 . S 56 body skonil v koneném poadí jedenáctý. Zárove se letos zúastnil dvou divokých vystoupení v mistrovství svta Superbike . V roce 2012 se Staring umístil na druhém míst v poháru FIM Superstock 1000 se temi vítzstvími za Sylvain Barrier . Stejn jako v pedchozím roce se Staring letos zúastnil dvou divokých vystoupení v mistrovství svta Superbike.

Pro rok 2013 získal pravidelné místo ve tíd MotoGP v týmu GO & FUN Honda Gresini .

V sezón 2018 se po ptileté pauze znovu zúastnil mistrovství svta motocykl a jel svj domácí závod v Austrálii ve tíd Moto2 pro Tech 3 .

Statistiky mistrovství svta motocykl

sezóna skvlý motocykl bh Vítzství Pódia Poláci Body Výsledek
2004 125 ml Honda 1 - - - - -
2013 MotoGP FTR -Honda 18. den - - - 2 26
2018 Moto2 Tech 3 1 - - - - -
celkový 20 0 0 0 2

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Romana Martinková

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Bryan zíral.

Stella Janoušek

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Bryan zíral mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Bryan zíral, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Bryan zíral zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.