Bryan VolpenheinInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Volpenhein. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Volpenhein, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Volpenhein a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Volpenhein. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Volpenhein! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Volpenhein, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Daniel Volpenhein (narozený 18. srpna 1976 v Cincinnati ) je bývalý americký vesla, který byl osmým a trojnásobným mistrem svta olympijským ampionem.

Bryan Volpenhein s výkou 1,91 m postoupil v roce 1998 na osmé místo v USA a získal s touto lodí titul na mistrovství svta ve veslování v letech 1998 a 1999 . Na olympijských hrách v roce 2000 nemohla americká osmika pokraovat ve své vítzné sérii, ale dosáhla pouze pátého místa. V pítích nkolika letech se osmika USA rok co rok propracovala zpt na vrchol svta. Po tvrtém míst na mistrovství svta ve veslování v roce 2001 následovala bronzová medaile v roce 2002 a stíbrná v roce 2003 . Na olympijské regat v roce 2004 získal osmý USA zlatou medaili, první zlatou medaili pro osmou USA od roku 1964 .

Na mistrovství svta ve veslování 2005 Volpenhein soutil ve dvou tídách lodí, získal titul s osmým a skonil pátý ve tyech bez kormidelníka . Po pestávce v roce 2006 vesloval Volpenhein nekontrolovanou tveici na osmém míst na mistrovství svta ve veslování 2007 . Na olympijských hrách v roce 2008 byl Volpenhein opt v USA osmý a získal bronzovou medaili. Poté, co Volpenhein vyhrál dv olympijské medaile a pt medailí z mistrovství svta, ukonil v roce 2008 veslaskou kariéru.

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Zita Tomanová

Myslel jsem, že už o Bryan Volpenhein vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Robert Pokorná

Toto je dobrý článek o Bryan Volpenhein. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Petra Urbánková

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Bryan Volpenhein.