Bryan TrottierInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Trottier. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Trottier, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Trottier a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Trottier. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Trottier! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Trottier, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan John Trottier (* 18. ervence 1956 ve Val Marie , Saskatchewan ) je kanadsko - americký hokejista v dchodu , trenér a funkcioná, který bhem své hráské kariéry v letech 1972-1994 mimo jiné v 1500 zápasech za New York Islanders a Pittsburgh Penguins v National Hockey League na pozici stedu . Trottier byl jedním z nejúspnjích hrá NHL v 80. letech a byl jedním ze zakládajících len dynastie New York Islanders, se kterou vyhrál tyi ze svých esti Stanley Cup . Krom toho získal adu individuálních ocenní, které vyvrcholily jeho vstupem do Hokejové sín slávy v roce 1997. Po aktivní kariée pracoval hlavn v organizaci New York Islanders jako hlavní trenér a editel vývoje hrá .

Kariéra

Bryan Trottier vyrostl na dobytím rani . U v devíti byl na rodeu . Nauil se bruslit na ece, ale v týmu mu bylo povoleno hrát a v deseti letech. Zatímco se neustále zlepoval, také se objevil jako hudebník s rodinou v barech. Kdy se New York Islanders pokusili koupit Swift Current Broncos jako farmáský tým, aby se s nimi pesthoval do Lethbridge , vimli si Bryana Trottiera. V amatérském draftu NHL z roku 1974 pinesli Islanders ve 2. kole Bryana jako 22. hráe. Po vynikajícím roce v Lethbridge udlal skok do NHL. Ve své první sezón pekonal rekord Marcela Dionna s 95 body. V jeho raných létech hrál s Clarkem Gilliesem a Billy Harrisem v seriálu Long Island Lightning Company . Od sezóny 1977/78 byl Billy Harris nahrazen Mike Bossy . Nová série se jmenovala Trio Grande . V rozkvtu Islanders byl jedním z pedních hrá spolu s Mikem Bossym a Denisem Potvinem a hrál klíovou roli ve tyech vítzstvích Stanley Cupu v letech 1980 a 1983. Kdy Islanders neobnovili smlouvu, chtl ukonit svou kariéru ve vku 33 let. Rozhodl se vak pokraovat s Pittsburgh Penguins a tam v letech 1991 a 1992 vyhrál Stanley Cup. Je jedním z pti hrá, kteí vyhráli pohár alespo dvakrát se dvma rznými týmy.

Po aktivní kariée psobil jako asistent trenéra u Pittsburgh Penguins v letech 1994 a 1997 a dalí tyi roky strávil ve stejné pozici u Colorado Avalanche , kde v roce 2001 získal svj sedmý prsten Stanley Cupu . V roce 2002 byl hlavním trenérem New York Rangers v 56 hrách . V roce 2006 se Trottier vrátil do New York Islanders jako editel vývoje hrá a byl spolen odpovdný za výcvik nové generace do roku 2014. V ervenci 2014 Buffalo Sabres oznámilo angamá Trottiera jako asistenta trenéra. Po sezón 2014/15, která ukonila Sabres na posledním míst v tabulce, byl hlavní trenér Ted Nolan vylouen a Trottierova smlouva nebyla prodlouena.

V roce 1997 byl poctn uvedením do Hokejové sín slávy . Ostrované zamkli jeho íslo 19 20. íjna 2001, které od té doby visí jako prapor na strop Nassau Veterans Memorial Coliseum .

Úspchy a ocenní

Mezinárodní

Evidence

  • 4 góly za tetinu (13. února 1982; Islanders - Flyers 8: 2; spolu s dalími deseti hrái )
  • 6 bod za tetinu (23. prosince 1978; Islanders - Rangers 9: 4)
  • 5 sekund od prvního gólu ve he (22. bezna 1984; Bruins - Islanders 3: 3; spolen se dvma dalími hrái )
  • 2 nedostaten zaplacené góly v play-off tetin (8. dubna 1980; Islanders - Kings 8: 1; spolu s dalími pti hrái )
  • 2 nedostaten zaplacené góly v play-off (8. dubna 1980; Islanders - Kings 8: 1; spolu s dalími devíti hrái )
  • 18 po sob jdoucích zápas play-off v sezón s alespo jedním bodem (1981; 11 gól a 18 asistencí)
  • 27 po sob jdoucích zápas play-off s alespo jedním bodem (1980, 7 zápas, 3 góly a 5 asistencí; 1981, 11 gól a 18 asistencí; 1982 2 zápasy, 2 góly a 3 asistence)

Statistiky kariéry

Mezinárodní

Zastupoval Kanadu pro:

Zastupoval USA na adrese:

Reprezentoval National Hockey League na:

( Legenda pro statistiky hrá: Sp nebo GP = odehrané hry; T nebo G = vstelené góly; V nebo A = vstelené asistence ; Pkt nebo Pts = poet vstelených bod ; SM nebo PIM = obdrené trestné minuty ; +/ = zstatek plus / minus ; PP = zaplacené vstelené góly ; SH = nedostaten zaplacené vstelené góly; GW = vítzný vstelený gól; 1  play-down / sestup )

Statistiky trénování NHL

( Legenda ke statistikám trenéra: Sp nebo GC = celkový poet zápas; W nebo S = získané vítzství; L nebo N = získané ztráty; T nebo U = remízové skóre; OTL nebo OTN = ztráty zaznamenané po prodlouení nebo rozstelu ; Pts nebo Pkt = získané body ; Pts% nebo Pkt% = bodová sazba;% výhry = míra výhry; výsledek = kolo dosaené v play-off )

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. nhl.com: ABLOVÉ PIDÁVEJTE TYI KUCHASKÝCH ZAMSTNANC NOLAN (anglicky, 4. srpna 2014, pístup 7. záí 2014)

Opiniones de nuestros usuarios

Alexandra Bendová

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Bryan Trottier.

Ella Veselý

Stránka se mi líbí a článek o Bryan Trottier je ten, který jsem hledal.

Katarina Beran

Děkuji. Pomohl mi článek o Bryan Trottier.