Bryan SteilInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Steil. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Steil, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Steil a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Steil. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Steil! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Steil, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Steil (narozený bezna 3, 1981 v Janesville , Wisconsin ) je americký politik a právník. Od ledna 2019 zastupuje první snmovní volební obvod ve Wisconsinu ve Snmovn reprezentant Spojených stát amerických. Je lenem Republikánské strany .

ivot

Strmý vyrostl v Janesville a navtvoval tam stední kolu . Nejprve studoval ekonomii na Georgetown University a získal bakaláský titul . Poté trénoval jako právník na University of Wisconsin - Madison . Po absolutoriu pracoval jako právní poradce v kancelái Paula Ryana a v advokátní kancelái McDermott Will & Emery . Od roku 2009 pracoval jako právník ve zpracovatelském prmyslu.

V roce 2016 se stal lenem správní rady University of Wisconsin .

politika

Steil kandidoval ve volebním okrese Wisconsin-1, kde pedchozí pedseda parlamentu Paul Ryan znovu nekandidoval. On pevaovaly v republikánské primární s 51,6% hlas proti pti dalích adatel. Vyhrál veobecné volby s 54,6% proti demokratickému kandidátovi Randymu Brycovi, který získal 42,3%.

webové odkazy

  • Bryan Steil v ivotopisném adresái Kongresu Spojených stát (anglicky)

Individuální dkazy

  1. Ashley Perks: Wisconsin Noví lenové 2019 . In: TheHill . 15. listopadu 2018 ( thehill.com [pístup 17. listopadu 2018]).
  2. a b O spolenosti | Strmé pro Wisconsin. Citováno 17. listopadu 2018 (americká anglitina).
  3. a b Bryan Steil - Ballotpedie . In: Ballotpedia . ( ballotpedia.org [zpístupnno 17. listopadu 2018]).

Opiniones de nuestros usuarios

Brigita Musilová

Děkuji za tento příspěvek na Bryan Steil, přesně to jsem potřeboval.

Alexandra Miková

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Bryan Steil, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Boris špačková

Článek o Bryan Steil je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Gabriela Janeček

Tento článek o Bryan Steil mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Sandra Mu.ller

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Bryan Steil mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Bryan Steil, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Bryan Steil zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.