Bryan SmolinskiInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Smolinski. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Smolinski, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Smolinski a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Smolinski. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Smolinski! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Smolinski, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Anthony Smolinski (narozený 27. prosince 1971 v Toledu , Ohio ) je bývalý americký hokejový hrá, který odehrál 1179 zápas za Boston Bruins , Pittsburgh Penguins , New York Islanders , Los Angeles v letech 1989 a 2010 Kings , Ottawa Senators , Chicago Blackhawks , Vancouver Canucks a Montreal Canadiens v National Hockey League o postavení centra popeli. Smolinski oslavil svj nejvtí kariérní úspch v dresu národního týmu Spojených stát vítzstvím na mistrovství svta v hokeji 1996 .

Kariéra

Smolinski zahájil svou kariéru v hokejovém týmu Michiganské státní univerzity , pro kterou psobil v letech 1989 a 1993 v Národní vysokokolské atletické asociaci . Ve své novákovské sezón získal s týmem mistrovskou trofej Central Collegiate Hockey Association . V roce 1993 byl útoník navíc jmenován do dvou hvzdných tým . Ve 158 zápasech NCAA získal 181 bod a obdrel celkem 221 trestných minut. Bhem této doby byl vybrán v draftu 1990 NHL v prvním kole jako celkem 21. hrá Boston Bruins .

Jeho první zkuenosti v National Hockey League shromádily stedisko v sezón 1992-93, kdy najel na mlinu ve 13 zápasech za Boston a získal pt bod . V následující sezón se Amerian stal dleitou souástí týmu a dokázal se prosadit jako pravidelný hrá. V 83 zápasech NHL dosáhl 51 bod a byl tak spolen s Alexandrem Daiglem ze Senators pátým nejlepím stelcem novák sezony 1993/94 . S týmem se kvalifikoval do play-off a porazil Montreal Canadiens v prvním kole , ne tým prohrál sérii proti New Jersey Devils v esti hrách v následujícím kole . V následujícím roce byl Smolinski na základ smlouvy s Bruins a kvalifikoval se s týmem znovu pro play-off v sezón 1994/95 , která byla zkrácena výlukou . V prvním kole byl vak tým poraen v pti zápasech proti New Jersey Devils a v tomto tedy opt neuspl.

2. srpna 1995 Bruins oznámili pestupovou smlouvu s Pittsburgh Penguins . Smolinski se pesthoval do Pittsburghu spolu s Glenem Murrayem a výbrem draftu ve tetím kole výmnou za Kevina Stevense a Shawna McEacherna . Ve své jediné sezón v Pittsburghu se dostal do play-off s Penguins a v prvních dvou kolech porazil Washington Capitals a New York Rangers . Ve finále konference prohrál s týmem v sedmi zápasech proti Florid Panthers . V celkem 99 zápasech NHL za Penguins získal Smolinski 73 bod. V listopadu 1996 to bylo dáváno do New York Islanders výmnou za Darius Kasparaitis a Andreas Johansson . Odehrál v sezón 1996/97 est zápas za Detroit Vipers v Mezinárodní hokejové lize a poté dokonil zbytek sezony v týmu NHL Islanders. Tým Islanders vynechal play-off ti roky po sob. V ervnu 1999 následovala výmna mezi Islanders a Los Angeles Kings . Smolinski byl peveden do Kings spolu s igmundem Pálffym , Marcelem Cousineauem a tykolovým hlasem výmnou za Olliho Jokinena , Joshe Greena , Mathieu Birona a draftu v prvním kole.

Ve své první sezón v Los Angeles dosáhl play-off s Kings, ale první kolo bylo ztraceno ve tyech hrách proti Detroit Red Wings . V následujících dvou letech se týmu podailo získat pes 40 bod a znovu se kvalifikoval do finále. Nebyly zaznamenány ádné významné úspchy a útoící hrá neuspl s Kaliforany proti Colorado Avalanche . V sezón 2002/03 kvalifikace pro play-off chybla a Smolinski dostal nkolik týdn ped koncem základní ásti v beznu 2003 Ottawa Senators . U senátor se postup podailo ve finále konference, ve které tým neuspl pouze v sedmi zápasech proti New Jersey Devils. Po dalím roce v Ottaw nebyla jeho smlouva v lét 2004 obnovena a Amerian v únoru 2005 podepsal s Motor City Mechanics v United Hockey League . Tam byl pouit v 21 hrách a dosáhl 32 bod stelce s 18 trestnými minutami. V lét 2005 se vrátil k Senators a znovu se dostal na soupisku NHL. V 81 zápasech následující sezóny dosáhl 48 bod stelce a probojoval se s týmem do play-off. Poté, co Senators v prvním kole porazili Tampu Bay Lightning , následovalo v dalím kole po pti zápasech proti Buffalu Sabres optovné vyazení ze soute.

10. ervence 2006 senátoi vyhlásili barter s Chicago Blackhawks , Smolinski byl pevezen do Chicaga spolu s Martinem Havlátem . Senátoi výmnou obdreli Toma Preissinga , Joshe Hennessyho , Michala Barinku a výbr draftu ve druhém kole. Ofenzivní hrá se také dokázal stát nedílnou souástí týmu v Chicagu, ale v únoru 2007 byl poslán do Vancouveru Canucks . Smolinski získal za Canucks pouze jedenáct bod ve 32 zápasech a jeho smlouva nebyla v lét 2007 obnovena. Krátce poté jej Canadiens de Montréal vzali na základ smlouvy. Na svj pedchozí výkon ji nedokázal navázat a centr Canadiens nasbíral pouze 25 bod. V play-off bylo moné postoupit do konferenního semifinále, ve kterém tým v pti zápasech podléhal Philadelphia Flyers . Canadiens mu na konci sezóny nenabídli novou smlouvu a nakonec podepsal smlouvu s Port Huron Icehawks z Mezinárodní hokejové ligy (IHL). Bhem následující sezóny zmnil kluby a pipojil se k týmu Milwaukee Admirals v American Hockey League . V lét 2009 podepsal smlouvu s Flint Generals z IHL, o kterou se bhem sezóny 2009/10 rozbhl. Poté byla franíza rozputna a Smolinski ukonil aktivní kariéru ve vku 38 let.

Mezinárodní

Smolinski reprezentoval Spojené státy na následujících turnajích: Mistrovství svta junior 1990 , Svtový pohár v hokeji 1996 , Mistrovství svta 1998 , Mistrovství svta 1999 a Svtový pohár v hokeji 2004 . Nejvtího úspchu dosáhl v roce 1996, kdy s USA vyhrál ve finále proti Kanad Svtový pohár v hokeji.

Úspchy a ocenní

Statistiky kariéry

Mezinárodní

Zastupoval USA na:

( Statistiky legendy hráe: Sp nebo GP = odehrané zápasy; T nebo G = vstelené góly; V nebo A = zaznamenané asistence ; Pkt nebo Pts = dosaené body stelc ; SM nebo PIM = obdrené trestné minuty ; +/ = plus / minus bilance; PP = vstelené peplacené góly ; SH = obdrené nedostaten zaplacené góly ; GW = vstelené vstelené góly; 1  play-down / sestup )

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Agata Janeček

Tento záznam o Bryan Smolinski je velmi zajímavý.

Alexander Přibylová

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Bryan Smolinski napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Vera Němec

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Bryan Smolinski, ale moc se mi líbil.