Bryan SingerInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Singer. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Singer, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Singer a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Singer. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Singer! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Singer, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Jay Singer (narozený 17. záí 1965 v New Yorku ) je americký reisér , producent a scenárista . Singer je nejlépe známý svou úastí ve filmové sérii X-Men , pro kterou reíroval tyi filmy a v jiných se angaoval jako producent. Je zakladatelem filmové produkní spolenosti Bad Hat Harry Productions .

ivot

Bryan Singer vyrstal v idovské domácnosti. Je bratrancem herc Lori a Marca Singera ; jeho strýc Jacques Singer byl dirigent. U v dtství experimentoval s fotoaparátem Super8 . On a jeho pátelé ze stední koly Christopher McQuarrie a Ethan Hawke vdli brzy, e se chtjí dostat do filmového prmyslu.

Singer vystudoval School of Visual Arts v New Yorku a University of Southern California Cinema School v Los Angeles . Tam se setkal s Johnem Ottmanem, který s výjimkou X-Men pozdji napsal hudbu pro Singerovy filmy a pracoval jako jeho filmový stiha . Setkal se také s Kennethem Kokinem , který produkoval Singerovy první dva filmy.

Po absolutoriu reíroval krátký film Lion's Den ve výi 16 000 dolar , který reíroval s pítelem z dtství Ethanem Hawkem . Jeho prvním celoveerním filmem byl Public Access v roce 1993 , který získal hlavní cenu poroty na filmovém festivalu Sundance . O dva roky pozdji, Singer udlal prlom s The Usual Suspects za 35 dní natáení. Film získal trvale pozitivní recenze a získal dv Oscary (nejlepí scéná, nejlepí herec ve vedlejí roli Kevin Spacey ).

V kinech propadl tetí Singerv projekt kina Der Musterschüler (1998). Bylo tedy pekvapivé, e získal kontrakt na projekt X-Men s rozpotem 100 milion amerických dolar. Reíroval a skriptoval X-Men v roce 2000 a X-Men 2 v roce 2003. V rozhovorech Singer zdraznil, e jeho identita ida a oteven bisexuála mla rozhodující vliv na jeho pohled na jeden z hlavních motiv film X-Men , zabývajících se meninami.

V roce 2004 reíroval dv epizody televizního seriálu Dr. House , v následujícím roce se podílel jako scenárista na televizním filmu Bermudský trojúhelník - brána do jiné doby . Tetí díl série X-Men: The Last Stand natoil Brett Ratner a byl uveden v roce 2006. Singer se místo toho rozhodl splnit si dtský sen reírováním supermanského filmu Superman se vrací . Film ml premiéru koncem ervna 2006. V lét roku 2007 natoil v Berlín operaci Walküre - Stauffenbergv atentát o pokusu o atentát ze dne 20. ervence 1944 . Singerv filmový projekt Starosta Castro Street o aktivistovi za práva homosexuál Harveymu Milkovi byl oputn, kdy vylo najevo, e Milk , filmová adaptace stejného píbhu od Guse Van Santa , bude v kinech díve.

V roce 2014 se vrátil ke komiksovému ánru natáením filmu X-Men: The Future Is Past . O rok pozdji natoil pokraování X-Men: Apocalypse , které se objevilo v kvtnu 2016. 28. bezna 2016 Singer oznámil, e si dává pauzu od franízy X-Men . Dvodem je psychologicky nároná práce her X-Men: Future is Past a X-Men: Apocalypse , která byla bez peruení vyprodukována za tyi roky. V roce 2017 natoil Singer biografii Bohemian Rhapsody o skupin Queen a jejich frontmanovi Freddiem Mercurym , ale bhem natáení byl nahrazen Dexterem Fletcherem . Dvodem je údajn cholerické chování a nevysvtlitelné nepítomnosti Singera z filmové scény.

Singer sám sebe popisuje jako bisexuála a se svou partnerkou Michelle Clunie mají syna, který se narodil v roce 2015.

kontroverze

Od natáení Der Musterschülera (1998) byla nkolikrát za ta léta vznesena obvinní proti Singerovi, e ml zneuívat nezletilé mue; vechny aloby vak byly zamítnuty. V lednu 2019 Singer popel obvinní ty mu ze sexuálního zneuívání jako nezletilých. Singerv projekt pedlat Red Sonja byl odloen.

Filmografie (výbr)

Film

Reisér a producent

herec

Spisovatel píbhu

sledovat televizi

editel

 • 2004: Dr. House (TV seriál, 2 epizody)
 • 2012: Mockingbird Lane (TV film)
 • 2015: Battle Creek (televizní seriál, epizoda 1x01)
 • 2017: The Gifted (TV seriál, 1 epizoda)

Výkonný producent

smíený

Ve filmu Star Trek: Nemesis se Singer krátce pedstaví jako taktický dstojník Enterprise. Singer zná herce kapitána Picarda Patricka Stewarta z natáení film X-Men. Kdy Stewart slyel, e Singer je velkým fanoukem Star Treku , dostal se k nmu.

webové odkazy

Commons : Bryan Singer  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

 1. ^ "Zpvák, Bryan 1965-." Souasné divadlo, film a televize. Encyclopedia.com. 18. záí 2018.
 2. ^ Bryan Singer: Rozhovor s X-Men 2 na bbc.co.uk, pístup 23. dubna 2014
 3. Kolik dostanete netopýr: Pro si Fox najal (poté vystelil) Bryana Singera na Bohemian Rhapsody. Zpístupnno 31. kvtna 2019 .
 4. Reisér X-Men Bryan Singer na etonline.com íká, e je bisexuál
 5. ábel neexistuje . Frankfurter Allgemeine Zeitung ze dne 20. ledna 2019, zpístupnno 13. února 2020
 6. Jürgen Schmieder: O tom jsou obvinní proti Bryanovi Singerovi . In: sueddeutsche.de . 24. ledna 2019, ISSN  0174-4917 ( sueddeutsche.de [zpístupnno 31. kvtna 2019]).
 7. NOVINKY n-tv: Bryan Singer potlauje obvinní ze zneuívání. Zpístupnno 31. kvtna 2019 .
 8. Dave McNary: Film Red Sonja od Bryana Singera byl zpodn uprosted diskuse. In: Odrda. 11. února 2019, zpístupnno 31. kvtna 2019 .
 9. Bryan Singer obvinn ze sexuálního napadení , deutschlandfunkkultur.de, 23. ledna 2019, pístup dne 24. ledna 2019
 10. Bohemian Rhapsody bez nominace GLAAD , deutschlandfunkkultur.de, publikováno a zpístupnno 25. ledna 2019

Opiniones de nuestros usuarios

Magda Malá

Stránka se mi líbí a článek o Bryan Singer je ten, který jsem hledal.

Edita Brabcová

Tento příspěvek na Bryan Singer mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Darina Burešová

Potřeboval jsem najít něco jiného o Bryan Singer, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Bryan Singer se mi líbil.