Bryan Rust YoungInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Rust Young. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Rust Young, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Rust Young a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Rust Young. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Rust Young! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Rust Young, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Rust Young (narozen 14. ledna 1800 v Bardstown , Nelson County , Kentucky ,   14. kvtna 1882 v Elizabethtown , Kentucky) byl americký politik . V letech 1845 a 1847 zastupoval stát Kentucky ve Snmovn reprezentant USA .

Kariéra

Bryan Young byl mladí bratr Williama Singletona Younga (1790-1827), který také v letech 1825 a 1827 v Kongresu zastupoval stát Kentucky . Byl také strýcem guvernéra Johna Younga Browna (18351904), který v letech 18591877 dvakrát sedl za Kentucky jako len Snmovny reprezentant USA.

Young navtvoval veejné koly ve své domovské zemi a poté studoval na univerzit v Louisville . Po následném lékaském titulu a lékaském prkazu zaal v této profesi pracovat v okrese Nelson. Zárove se vydal na politickou kariéru jako len Whigovy strany . V kongresových volbách v roce 1844 byl zvolen do Snmovny reprezentant Spojených stát ve Washingtonu, DC v pátém volebním obvodu v Kentucky , kde 4. bezna 1845 vystídal demokrata Jamese W. Stonea . 3. bezna 1847 tam dokonil legislativní období, které bylo poznamenáno událostmi mexicko-americké války .

Po slub ve Snmovn reprezentant USA se Young vrátil k práci lékae. V letech 1858 a 1864 byl nkolikrát lenem Snmovny reprezentant v Kentucky . Zemel v Elizabethtownu 14. kvtna 1882.

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Dorota Mašková

Konečně článek o Bryan Rust Young, který se snadno čte.

Kamila Nová

Tento záznam na Bryan Rust Young mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Jarmila Poláková

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Bryan Rust Young, je to velmi dobrá volba.

Magda Pokorná

Toto je dobrý článek o Bryan Rust Young. Poskytuje potřebné informace bez excesů.