Bryan RhodesInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Rhodes. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Rhodes, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Rhodes a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Rhodes. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Rhodes! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Rhodes, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Rhodes (narozen 28. ledna 1973 v Taupo ) je bývalý novozélandský triatlonista a nkolikanásobný vítz Ironman .

Kariéra

Svého prvního velkého úspchu dosáhl v roce 1992 pátým místem na mistrovství svta v triatlonu v Kanad, kde získal spolen s Paulem Ameym a Cameronem Brownem titul mistra svta v poadí tým .

Od roku 2000 zaínal jako profesionální triatlonista. Je tynásobným vítzem vzdálenosti Ironman (3,86 km plavání, 180,2 km jízda na kole a 42,195 km bh). V roce 2009 musel po srpnové prasknutí Achillovy lachy asi na est msíc pauza. V roce 2012 ukonil svou profesionální kariéru.

Jeho pezdívka je Rhodsey . ije se svou partnerkou, triatlonistkou Christie Sym (* 1983), v Sydney .

Sportovní úspchy

(DNF - nedokonil )

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. ^ Rhodos vyrazil na sezónu se zlomeným Achillem
  2. Rozhovor s Bryanem Rhodesem ( Memento ze dne 22. íjna 2014 v internetovém archivu )
  3. ^ Cigana a Blatchford vyhrávají v Phuketu
  4. Zpráva o závod Bryana Rhodese Ironman Malajsie 2009 - 2. místo! ( Memento ze 14. záí 2016 ve webovém archivu archive.today )
  5. BRYAN RHODES: AMPION IRONMAN CANADA 2008! ( Memento od 6. ervna 2014 v internetovém archivu )
  6. Tyler Stewart zaznamenává nejrychlejí rozdlení en na eleznou dráhu
  7. V UK: Novozélanan Bryan Rhodes a Australan Rebecca Preston vyhrávají ve Velké Británii

Opiniones de nuestros usuarios

Natalie Beneš

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Bryan Rhodes, je to velmi dobrá volba.

Ema Stehlík

Článek o Bryan Rhodes je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Peter Janda

Informace poskytnuté o proměnné Bryan Rhodes jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.