Bryan OwsleyInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Owsley. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Owsley, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Owsley a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Owsley. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Owsley! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Owsley, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Young Owsley (narozený 19. srpna 1798 v Crab Orchard , Lincoln County , Kentucky ,   27. íjna 1849 ve Frankfurtu , Kentucky) byl americký politik . V letech 1841 a 1843 zastupoval stát Kentucky ve Snmovn reprezentant USA .

Kariéra

Bryan Owsley navtvoval veejné koly ve své domovské zemi. Poté, co studoval právo a byl pijat do advokátní komory, zaal v této profesi pracovat. Usadil se v Jamestownu v okrese Russell . V roce 1827 byl úedníkem u místního okresního soudu. Politicky se Owsley pipojil k Whigov stran .

V kongresových volbách v roce 1840 byl zvolen do Snmovny reprezentant USA ve Washingtonu ve tvrtém volebním obvodu v Kentucky , kde 4. bezna 1841 vystídal Sherroda Williamse . Jeliko byl v následujících volbách v roce 1842 poraen demokratem Georgem Caldwellem , mohl v Kongresu dokonit pouze jedno funkní období do 3. bezna 1843 . Toto období bylo poznamenáno naptím mezi prezidentem Johnem Tylerem a Whigy. Krom toho se ji diskutovalo o moné anexi Texaské republiky , která byla od roku 1836 nezávislá na Mexiku .

Po skonení svého psobení ve Snmovn reprezentant USA byl Bryan Owsley od roku 1845 zamstnán u Land Land Administration ve Frankfortu. Zemel tam v íjnu 1849.

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Dorota Straka

Konečně článek o Bryan Owsley, který se snadno čte.

Sara Jeřábek

Tento příspěvek na Bryan Owsley mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Alenka Brabec

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Bryan Owsley, ale moc se mi líbil.

Sara Pešek

Informace o proměnné Bryan Owsley jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.