Bryan NelsonInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Nelson. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Nelson, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Nelson a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Nelson. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Nelson! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Nelson, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Nelson (narozený 14. bezna 1932 v Shipley ve West Yorkshire ; 29. ervna 2015 ve Kirkcudbright ve Skotsku ) byl britský ornitolog, který se zabýval zejména gannety , vetn severního ganneta . Po doktorátu v Oxfordu v roce 1963 strávil ti roky studiem chování a zpsobu ivota gannet, které patily k velké chovné kolonii na Bass Rocku . Poté následoval výzkum na Galapágských ostrovech a na australském vánoním ostrov , kde se zabýval endemickou nástrahou edonohých . Poté následovaly vdecké studie o fregatních ptácích. Od roku 1969 byl lenem univerzity v Aberdeenu . Svou volno strávil v letech 1978/79 studiem australské nástrahy .

Bryan Nelson - také JB Nelson nebo Joseph Bryan Nelson - publikoval nkolik vlivných ornitologických prací po dobu 40 let. První publikace se zabývaly gannetem severním. V roce 2005 vydal v seriálu Bird Families of the World standardní práci o kormidlech , ve které byl shrnut vdecký stav. Bryan Nelson byl lenem Královské spolenosti v Edinburghu a psobil v pedstavenstvu Skotského stediska moských pták .

Publikace (výbr)

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Kamila Novotná

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Bryan Nelson.

Zdenka Vávra

Myslel jsem, že už o Bryan Nelson vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Natalie Přibyl

Tento příspěvek na Bryan Nelson mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.