Bryan McCabeInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan McCabe. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan McCabe, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan McCabe a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan McCabe. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan McCabe! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan McCabe, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan T. McCabe (narozen 8. ervna 1975 v St. Catharines , Ontario ) je bývalý kanadský hokejový hrá a souasný trenér a funkcioná, který odehrál 1191 zápas za New York Islanders , Vancouver, v letech 1991 a 2011 Canucks , Chicago Blackhawks , Toronto Maple Leafs , Florida Panthers a New York Rangers v National Hockey League na pozici obránce . McCabe slavil s kanadskou reprezentací adu úspch , zejména na mezinárodní scén, a získal celkem ti tituly mistra svta v juniorské a muské divizi.

Kariéra

McCabe, který bhem juniorských let v letech 1991 a 1995 hrál za Medicine Hat Tigers , Spokane Chiefs a Brandon Wheat Kings , zahájil svou kariéru v NHL v New Yorku Islanders , co ho ve druhém kole 1993 v draftu 1993 dlalo 40. Vybraná pozice. V sezón 1997/98 se pesthoval do Vancouveru Canucks spolen s Toddem Bertuzzim a hlasovacím právem tetího kola v draftu 1998 NHL . Na oplátku Canucks obdreli Trevora Lindena . Po jedné a pl sezón v New Yorku a krátkém roním psobení v Chicagu Blackhawks nastoupil v roce 2000 do týmu Toronto Maple Leafs , kde hrál a do roku 2008. V sezón 2003/04 skonil tvrtý v ebíku James Norris Memorial Trophy pro nejlepího obránce ligy. Vzhledem k tomu, 2004/05 NHL padl za ob na výluku , absolvoval nkolik her pro védské Elitserien klubu HV71 Jönköping .

Sezóna 2005/06 , ve které znovu hrál za Maple Leafs, byla dosud jeho nejlepí. Se 68 body v 73 zápasech byl jedním z nejlepích obránc a pekonal svj vlastní rekord z let 2003/04 (53 bod v 75 zápasech). Následn dostal smlouvu na pt let s klauzulí, podle které mohl být peveden pouze s jeho souhlasem. V sezón 2006/07 odehrál vech 82 zápas sezóny Leafs a získal 57 bod. Následující rok ml smlu na zranní a udlal jen 54 her a 23 bod. Zvlá po skonení sezóny tam byly etné povsti o moných obchod penosu, ve kterém by mly být zapojeny McCabe, ale jeden takový nebyl proveden a do záí 2008, kdy McCabe a draftu z Maple Leafs pro Mike Van Ryn dostaly do Florida Panthers .

Na Florid byl obránce vdy nastaven jako pravidelný v následujících tech sezónách a zastával funkci kapitána týmu od záí 2009 , ped McCabem v únoru 2011 krátce ped termínem obchodu v pestupové dohod výmnou za Tima Kennedyho a tetího kolo hlasování v draftu 2011 byla pedloena do New York Rangers . Po sezón 2010/11 se Kanaan stal volným hráem a ukonil hráskou kariéru.

Po roní pestávce se McCabe v lét 2012 vrátil do franízy Floridy Panthers a zpoátku tam psobil jednu sezónu v rozíeném trenérském týmu. Poté nastoupil na pozici editele rozvoje hrá , poté byl v lét 2017 po tyech letech na této pozici povýen na editele hráského personálu .

Mezinárodní

Pro svou domovskou zemi psobil McCabe v letech 1995 a 1996 na juniorském mistrovství svta. V obou letech dokázal získat titul mistra svta ve tíd mladích. Na mistrovství svta 1997 zopakoval úspch s mui. Na zimních olympijských hrách 2006 v Turín byl McCabe skuten uren jako záloní hrá, ale pesunul se do základní sestavy Kanady pro zranného Eda Jovanovského .

Úspchy a ocenní

  • 1993 WHL West Second All-Star Team
  • 1994 WHL West First All-Star Team
  • 1995 První hvzdný tým WHL East

Mezinárodní

  • 1995 zlatá medaile na mistrovství svta junior
  • 1997 zlatá medaile na mistrovství svta

Statistiky kariéry

Mezinárodní

Kanadu zastupoval :

( Statistiky legendy hráe: Sp nebo GP = odehrané zápasy; T nebo G = vstelené góly; V nebo A = zaznamenané asistence ; Pkt nebo Pts = dosaené body stelc ; SM nebo PIM = obdrené trestné minuty ; +/ = plus / minus bilance; PP = vstelené peplacené góly ; SH = obdrené nedostaten zaplacené góly ; GW = vstelené vstelené góly; 1  play-down / sestup )

webové odkazy

Commons : Bryan McCabe  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. panthers.nhl.com, McCabe jmenován kapitánem týmu

Opiniones de nuestros usuarios

Miriam Kadlecová

Děkuji. Pomohl mi článek o Bryan McCabe.

Adolf Kratochvilová

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Bryan McCabe.

Elen Vaněk

Skvělý příspěvek o Bryan McCabe.

Josef Kašparová

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Bryan McCabe se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Sara Dušková

Toto je dobrý článek o Bryan McCabe. Poskytuje potřebné informace bez excesů.