Bryan MarchmentInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Marchment. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Marchment, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Marchment a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Marchment. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Marchment! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Marchment, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan William Marchment (narozen 1. kvtna 1969 v Scarborough , Ontario ) je bývalý kanadský hokejista a souasný zvd , který v letech 1985 a 2006 odehrál 1009 zápas za Winnipeg Jets , Chicago Blackhawks , Hartford Whalers , Edmonton. Oilers , Tampa Bay Lightning , San Jose Sharks , Colorado Avalanche , Toronto Maple Leafs a Calgary Flames v National Hockey League na pozici obránce . Od roku 2007 pracoval jako przkumník v San Jose Sharks v NHL.

Kariéra

Marchment poprvé hrál tyi roky od roku 1985 do roku 1989 s Belleville Bulls v Ontario Hockey League . Bhem této doby byl vybrán v prvním kole vstupního draftu NHL z roku 1987 na 16. míst Winnipeg Jets .

Jets pivedl obránce do NHL ve své poslední sezón OHL v letech 1988/89 a dvakrát ho vyuil. Sezóny 1989/90 a 1990/91 strávil jak v týmu NHL, tak v AHL - farmáském týmu Jets, Moncton Hawks . V lét roku 1991 byl Marchment souástí pevodu, který musel zmnit na Chicago Blackhawks . Kanaan tam udlal první krok do základní sestavy klubu NHL a zstal a do listopadu 1993, ne musel znovu vystoupit. Se Stevem Larmerem ho Blackhawks penesli za Erica Weinricha a Patricka Poulina do Hartford Whalers , kde hrál jen deset msíc.

V dsledku toho Marchment pesunuty do Edmonton Oilers , kteí mu dali pes k Tampa Bay v prbhu sezony 1997/98 . Po pouhých tech msících a 22 zápasech s Lightningem ho dali do San Jose Sharks , kde zail nejúspnjí as své kariéry. Marchment celkem odehrál v San Jose est sezón a v sezón 2001/02 dosáhl rekordu 22 bod . Kvli slabé sezón Sharks v sezón 2002/03 a související pestavb týmu mu dali bhem sezóny Colorado Avalanche . Po sezón 2003-04, která se na rok zmnila na Toronto Maple Leafs , se zastavil v výluce - v sezón 2004/05 jeho kariéra. Pro sezónu 2005/06 podepsal dalí roní smlouvu, tentokrát s Calgary Flames .

Po sezón 2005/06 mu dola smlouva v Calgary, nae u nebyl spáchán ádným týmem a jeho kariéra skonila. V srpnu 2007 byl najat jako przkumník jeho ex-týmem San Jose Sharks .

Úspchy a ocenní

  • 1989 Druhý hvzdný tým OHL

Statistiky kariéry

( Legenda pro statistiky hrá: Sp nebo GP = odehrané hry; T nebo G = vstelené góly; V nebo A = vstelené asistence ; Pkt nebo Pts = poet vstelených bod ; SM nebo PIM = obdrené trestné minuty ; +/ = zstatek plus / minus ; PP = zaplacené vstelené góly ; SH = nedostaten zaplacené vstelené góly; GW = vítzný vstelený gól; 1  play-down / sestup )

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Bohdana Tichá

Tento záznam o Bryan Marchment je velmi zajímavý.

Eduard Ježková

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bryan Marchment napsáno, dává hodně důvěry.

Kevin Liška

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Bryan Marchment, je to velmi dobrá volba.