Bryan LittleInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Little. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Little, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Little a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Little. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Little! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Little, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Matthew Little (narozen 12. listopadu 1987 v Edmontonu , Alberta ) je kanadský hokejový hrá, který má od ervence 2011 smlouvu s Winnipeg Jets v National Hockey League .

Kariéra

Bhem draftu 2006 do NHL byl Bryan Little vybrán jako dvanáctý hrá v prvním kole Atlanta Thrashers . V letech 2003 a 2007 byl Kanaan aktivní s Barrie Colts z Ontario Hockey League . V sezón 2006/07 hrál útoník ve dvou zápasech play -off za farmáský tým Atlantas, Chicago Wolves , ale bez získání bodu nebo trestu.

V lét 2007 Little podepsal tíletou smlouvu v Atlant, která trvala a do konce sezóny 2009/10 . Dne 5. íjna 2007 debutoval v National Hockey League a vstelil gól v Atlant pi svém prvním vystoupení. To mu zajistilo rekord, protoe je jediným franízovým hráem, který ve své první he skóroval. Akoli byl ádným lenem týmu Thrashers kvli dobrému výkonu bhem soustední v roce 2007, od poloviny sezóny se vrátil k vlkm. S týmem z AHL nakonec vyhrál na Calder Cup na konci sezony 2007/08 .

Na zaátku sezóny 2008/09 se Little etabloval v sestav NHL Thrashers a doprovázel franízu pi jejím pesunu do Winnipegu , kde nyní psobí v Jets .

V záí 2017 podepsal ve Winnipegu novou smlouvu, která by mu mla v pítích esti sezónách vydlat prmrný roní plat asi 5,3 milionu dolar. V listopadu 2019 byl útoník po zbytek sezóny 2019/20 mimo hru poté, co si poranil uní bubínek o puk, který ho zasáhl do hlavy .

Mezinárodní

V Kanad se Little v roce 2007 zúastnil mistrovství svta junior do 20 let , kde se svým týmem stal mistrem svta.

Úspchy a ocenní

Mezinárodní

Statistiky kariéry

(Stav: konec sezóny 2019/20)

Mezinárodní

Kanadu zastupoval :

( Statistiky legendy hráe: Sp nebo GP = odehrané zápasy; T nebo G = vstelené góly; V nebo A = zaznamenané asistence ; Pkt nebo Pts = dosaené body stelc ; SM nebo PIM = obdrené trestné minuty ; +/ = plus / minus bilance; PP = vstelené peplacené góly ; SH = obdrené nedostaten zaplacené góly ; GW = vstelené vstelené góly; 1  play-down / sestup )

webové odkazy

Commons : Bryan Little  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. Kde jsou te - Chicago Wolves. In: chicagowolves.com. 11. listopadu 2013, pístup 23. bezna 2017 .

Opiniones de nuestros usuarios

Alexander šimek

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Bryan Little, ale moc se mi líbil.

Leona Brožová

Děkuji. Pomohl mi článek o Bryan Little.

Viera červenková

Skvělý příspěvek o Bryan Little.