Bryan LinssenInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Linssen. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Linssen, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Linssen a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Linssen. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Linssen! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Linssen, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Linssen (narozen 8. íjna 1990 v Neeritteru v provincii Limburg ) je nizozemský fotbalista . Ofenzivní hrá má smlouvu s Feyenoordem Rotterdam .

Kariéra

Linssen, který se narodil v Limburgu, byl trénován ve fotbale v mládenických týmech VV Veritas, VVV-Venlo a Fortuna Sittard . O Fortunách do 19 let se dostal do prvního muského týmu klubu v sezón 2008/09 a debutoval pro n v druhoadé Eerste Divisie, a tedy v muské oblasti. V lét roku 2009 se Linssen pesthoval do ligových soupe MVV Maastricht , za které odehrál 30 z 38 ligových zápas a vstelil sedm branek.

Na konci sezóny pijal útoník nabídku z divizního klubu VVV-Venlo , kde dostal tíletý kontrakt. Linssen nemohl pedvést ádnou brankovou úast v deseti ligových zápasech a musel sestoupit s Venlo. Zde byste mohli zvítzit proti druholigovým klubm FC Volendam a PEC Zwolle a udret si tak tídu. V následující sezón byl útoník schopen vstelit tyi góly a pipravit dalích pt, ale musel sestupovat znovu s klubem, ale po úspích proti SC Cambuur a Helmond Sport opt zstal v lize. V posledním roníku za Venlo byl Linssen pravidelným hráem a byl na hiti ve vech 39 povinných hrách, nakonec ml deset gól a ti asistence. Tentokrát se vak sestupu nedalo vyhnout poté, co dv sestupové poráky proti Go Ahead Eagles a Linssen opustily VVV.

V sezón 2013/14 nastoupil do Heracles Almelo, který byl v pedchozím roce dvanáctý . Piel z pípravy jako bný hrá, vynechal jen ti zápasy a byl tináctkrát úspný ped brankou. Jeho druhý roník byl pro Linssen mnohem úspnjí - krom dvanácti gól pipadlo deset asistencí Heraclesovi, který si udrel ligu jako tvrtý v tabulce. Poté byl podepsán úadujícím vítzem poháru FC Groningen , pro kterého absolvoval prvních est vystoupení v Evropské lize . Groningen nepeil skupinovou fázi, ale byl opt mezi osmi nejlepími v domácí lize.

Po dalí sezón v Groningenu se Linssen pesthoval do Vitesse Arnheim a získal smlouvu na ti roky. Jako bný hrá vynechal pouze dv ze 46 soutních her a dosáhl svého dosud nejlepího výkonu v sezón s 20 góly a devíti asistencemi. Rovn byl zastoupen v evropském poháru s Vitesse, ale stejn jako u Groningenu se nedostal za skupinovou fázi. Útoník byl jmenován nový kapitán Arnhemu pro sezónu 2018/19 . Poté následovalo 69 dalích soutních zápas v lize i v národních a evropských pohárech, ve kterých Linssen pispl 27 góly a jedenácti asistencemi. Sezóna 2019/20 , která skonila pedasn po 26. zápase kvli pandemii COVID-19 , skonila Vitesse na sedmém míst.

Po sezón podepsal Linssen smlouvu s ligovým soupeem Feyenoordem Rotterdam, která byla platná do ervna 2023 .

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. a b c d e Bryan Linssen officieel Vitessenaar , vitesse.nl, pístup 19. února 2020 (holandtina)
  2. a b Hledá se nahrazení Honda , rp-online.de, zpístupnno 19. února 2020
  3. Bryan Linssen heeft bij Vitesse een few rare dagen achter de rug na vertrek coach , limburger.nl, accessed on February 19, 2020 (Dutch)
  4. Bryan Linssen tekent mrtvý v roce 2023 ve Feyenoordu , feyenoord.nl, pístup 6. ervence 2020 (v holandtin)

Opiniones de nuestros usuarios

Ilona švec

Toto je dobrý článek o Bryan Linssen. Poskytuje potřebné informace bez excesů.

Ivona Mrázková

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Bryan Linssen, ale moc se mi líbil.

Gabriela Dostalová

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Bryan Linssen.