Bryan LergInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Lerg. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Lerg, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Lerg a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Lerg. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Lerg! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Lerg, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Lerg (narozený 20. ledna 1986 v Livonia , Michigan ) je americký hokejový hrá, který byl naposledy na základ smlouvy s HC Ambrì-Piotta ve výcarské národní lize . Je povaován za hráe s vysokou pracovní morálkou, nasazením a vdcovskou kvalitou na led, který ale bhem své kariéry opakovan ml problémy vyvolávat neustálé ofenzivní výkony.

Kariéra

Lerg zahájil svou kariéru v sezón 2002/03 v týmu U18 amerického národního rozvojového týmu , za který odehrál dv sezony v juniorské divizi Severoamerické hokejové ligy . V letech 2004 a 2008 byl na led týmu Michigan State University v Central Collegiate Hockey Association , který je souástí herních operací NCAA . Tam mohl útoník poprvé naznait svj ofenzivní potenciál a v roce 2007 získal s Michigan State Spartans mistrovský titul . Psobil také jako asistent kapitána v sezón 2006/07, ne pevzal kapitánskou funkci v následující sezón.

V dubnu 2008, Lerg poádala National Hockey League - Organizace z Edmonton Oilers spáchal, ale piel v následujících dvou a pl let výhradn s jejich farmy týmu Springfield Falcons v AHL a doasn na Stockton Thunder In The Pouívá se East Coast Hockey League . Bhem této doby vak nemohl vyvolat svou ofenzivní sílu a oznail pouze 26 bod za 84 zápas za Falcons . Poté, co mu v lét 2010 vyprel kontrakt, se levý stelec rozhodl pesthovat do Evropy kvli nedostatku nabídek NHL a podepsal zkuební smlouvu ( vyzkouení ) s Genève-Servette HC , kde se nemohl sám doporuit a po jedna hra v National League A se vrátila do USA. V prosinci 2010 podepsal Lerg smlouvu na jeden rok s Wilkes-Barre Scranton Penguins , pro kterou poté nabhl v AHL a sezónu 2010/11 ukonil s 32 body stelce ze 65 her. V následujícím roce mohl kídelník tyto výkony jet zlepit a nastílel v této sezón 27 gól a 26 asistencí.

V ervenci 2012 dostal smlouvu s Colorado Avalanche , ale hrál, také kvli výluce , v sezón 2012/13 pouze se svým farmáským týmem Lake Erie Monsters v AHL a vedl tým jako kapitán na led. Na zaátku roku 2013 utrpl Lerg prasklý kíový vaz a poté byl po zbytek sezony mimo. Následující sezóna byla také poznamenána zranními pro Ameriana, take opt jen hrál 35 her, ve kterých se mu podailo dosáhnout celkem 27 scorer bod. V lét 2014 podepsal Lerg smlouvu se San Jose Sharks , ze které byl na zaátku sezóny 2014/15 objednán do farmáského týmu Worcester Sharks , kde opt zastával kapitánskou funkci. Poté, co se kídelník stal nejlepím stelcem týmu, byl nakonec v dubnu 2015 poprvé jmenován do týmu NHL a debutoval v nejlepí divizi Severní Ameriky ve vku 29 let v zápase proti svému bývalému klubu Edmonton, kde to hned vzdal Hra -vítzný gól pispl k vítzství Sharks 3: 1 .

V kvtnu 2016 se rozhodl pesthovat do Evropy a pijal nabídku védského prvoligového klubu Rögle BK .

Po dvou letech ve Svenska Hockeyligan byl v ervenci 2018 podepsán HC Ambrì-Piotta ze výcarské národní ligy . V lednu 2019 utrpl zranní ruky a po zbytek sezóny byl mimo hru.

Úspchy a ocenní

webové odkazy

Individuální dkazy

 1. hockeysfuture.com Hokejová budoucnost - Bryan Lerg
 2. Poet theahl.com vdí roli obleky Lerg dobe
 3. oilers.nhl.com Oilers podepsali Bryana Lerga
 4. nzz.ch Bührer a Furrer vrní SCB, Lerg opt opoutí Servette
 5. denver.sbnation.com Avalanche Free Agency: Colorado podepisuje útoníka Bryana Lerga na roní smlouvu
 6. lakeeriemonsters.com Lerg Pojmenovaný kapitán, oznámeni náhradníci
 7. espn.go.com raloci podepsali Patrick McNally, John McCarthy, Bryan Lerg, Michael Haley
 8. sharks.nhl.com Sharks Vzpomete si na Bryana Lerga z Worcester Sharks
 9. ^ Washingtontimes.com Bryan Lerg boduje pi debutu v NHL, Sharks porazili Oilers
 10. Centrum meriterad NHL je pro Rögleho jasné. In: Rögle BK. Citováno 4. kvtna 2016 .
 11. Ambri-Piotta pivádí amerického útoníka Bryana Lerga. In: bote.ch. 13. ervence 2018, pístup 14. záí 2018 .
 12. Ambris Bryan Lerg je venku a do konce sezóny. In: aargauerzeitung.ch. 14. ledna 2019, pístup 8. íjna 2019 .

Opiniones de nuestros usuarios

Patrik Klimešová

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Bryan Lerg se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Robin Pešek

Stránka se mi líbí a článek o Bryan Lerg je ten, který jsem hledal.

Zlata Hájková

Konečně článek o Bryan Lerg, který se snadno čte.