Bryan KearneyInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Kearney. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Kearney, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Kearney a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Kearney. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Kearney! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Kearney, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Kearney je irský DJ a hudební producent specializující se na trance , techno , tech trance, tech house, povznáející trance a psychedelický trance. Dosáhl slávy a. A. spoluprací s Johnem O'Callaghanem, se kterým má dlouholeté pátelství a který inicioval projekt Key4050 . Stejn jako dalí známí DJs a koncerty v rozhlasových poadech, jako je Armin van Buurens A State of Trance. Produkuje také v ánru techno pod pseudonymem KARNEY .

ivotopis

Bryan Kearney zaal s DJingem ve vku 19 let. Jako DJ hrál na dublinských prime time show jako Energy FM a Kiss FM. Díky své postupující kariée hrál na festivalech EDM po celém svt, napíklad na Sunrise Festival v Polsku nebo na Sensation White v australském Melbourne.

Nezadaní

 • 2010: Bryan Kearney - Mexican Rave
 • 2011: Bryan Kearney - Stealth Bomber [Eurofest Anthem 2011]
 • 2012: Bryan Kearney - Awaken
 • 2013: Sneijder & Bryan Kearney - ádná objednávka
 • 2014: Bryan Kearney - Te Amo
 • 2015: Bryan Kearney pres. KARNEY - Nic neíkej
 • 2015: Bryan Kearney & Will Rees - hlavní píklad
 • 2015: Bryan Kearney - Wake Up Call
 • 2016: Bryan Kearney - zóna pohodlí
 • 2016: Bryan Kearney & Will Atkinson - The Game Changer
 • 2016: Bryan Kearney pres. KARNEY - El Gato

Remixy

 • 2013: MIKE & Fred Baker prez. Active Sight - Never Ending (Bryan Kearney Remix) [Kearnage]

KEARNAGE nahrávky

Bryan Kearney je zakladatelem labelu Kearnage Recordings , který vydává elektronickou hudbu v oblastech tranzu a techna . Vtina verzí se pohybuje v pohraniní oblasti mezi tmito dvma ánry, tzv. Tech Trance . Známí DJs a producenti jako MIKE nebo John O'Callaghan , také pod svým pseudonymem Joint Operations Center, ale také Sam Jones , Will Rees nebo Will Atkinson publikovali skladby na Kearnage Recordings.

Rozhlasová show

Od roku 2010 vychází rozhlasová show Bryana Kearneye KEARNAGE kadý msíc od roku 2010 a kadé dva týdny od roku 2013. Rozhlasová show KEARNAGE trvá piblin hodinu a je k dispozici také jako podcast v nepravidelných intervalech.

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Erik Zelenka

Stránka se mi líbí a článek o Bryan Kearney je ten, který jsem hledal.

Ludmila Urban

Potřeboval jsem najít něco jiného o Bryan Kearney, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Bryan Kearney se mi líbil.

Adriana Ježková

Myslel jsem, že už o Bryan Kearney vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.