Bryan Joseph BaydaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Joseph Bayda. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Joseph Bayda, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Joseph Bayda a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Joseph Bayda. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Joseph Bayda! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Joseph Bayda, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Joseph Bayda CSsR (narozen 21. srpna 1961 v Saskatoonu v Kanad ) je úadujícím biskupem v Saskatoonu za Ukrajinskou eckokatolickou církev v Kanad.

ivot

Bryan Joseph Bayda se narodil jako tetí ze esti dtí Josephovi a Florence Baydovým. Chlapec miloval hudbu a sport a v lét trávil dovolenou na farm v Aberdeenu . Bayda navtvoval základní kolu v Saskatoonu a studoval v letech 1975 a 1979 na St. Vladimir College v Roblin . Od roku 1979 do roku 1982 byl seminarista a nováek na redemptorist v Torontu a studoval u Saint Michael College filozofie , s bakaláským titulem . Na konci svého zaínajícího období zstal v Oconomowoc ( Wisconsin , USA ) a 31. ervence 1983 sloil své první eholní sliby . Postgraduální studium zahájil na Saint Michael's College v roce 1983 a 13. záí 1986 sloil své velké sliby. V roce 1987 promoval na Master of Theology . Dne 30. kvtna 1987 byl Bayda vysvcen na náboenského knze redemptorist biskupem Basilem Filevichem (Saskatoon) .

Náboenský knz

Bayda byl kaplanem na St. Vladimir College, Roblin v letech 1987 a 1990, zatímco studoval vzdlání na univerzit v Manitob . Studium ukonil bakaláským studiem. V roce 1990 byl jmenován do Vladimir College a v letech 1993 a 1994 byl jejím editelem. V roce 1994 pevzal vedení opatství redemptorist v Torontu jako opat a administrativní editel. V roce 1997 se stal spolu pastorem ve sboru sv. Petra a Pavla v Saskatoonu.

biskup

Dne 2. kvtna 2008 byl otec Bayda jmenován papeem Benediktem XVI. jmenován biskupem v Saskatoonu a 27. ervna 2008 arcibiskup Lawrence Huculak Daniel OSBM ( Winnipeg ) a spoluvící biskup Michael Wiwchar CSsR (jeho pedchdce) a biskup Kenneth Nowakowski ( New Westminster ) vysvcen na biskupa. Jeho mottem je: Bude mými svdky. ( Skutky 1,8 )

Pope Francis také jmenoval jej apotolský správce a na volné Toronto Eparchy dne 9. listopadu 2019 .

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. rinuncia del Vescovo di dell'Eparchia Toronto degli Ucraini e nomina dell'Amministratore Apostolico dell'Eparchia di Toronto degli Ucraini. V: Denní bulletin. Tisková kancelá Svatého stolce , 9. listopadu 2019, pístup k 9. listopadu 2019 (italtina).
pedchdce Kancelá nástupce
Michael Wiwchar CSsR Saskatoonský biskup od
roku 2008
---

Opiniones de nuestros usuarios

Klara Petr

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Bryan Joseph Bayda.

Alice Ježková

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bryan Joseph Bayda napsáno, dává hodně důvěry.

Blanka Urbanová

Informace o proměnné Bryan Joseph Bayda jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Stepan Král

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Bryan Joseph Bayda se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Jarmila Veselý

Tento článek o Bryan Joseph Bayda mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.