Bryan HughesInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Hughes. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Hughes, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Hughes a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Hughes. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Hughes! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Hughes, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Hughes (narozen 19. ervna 1976 v Liverpoolu ) je bývalý anglický fotbalista a souasný trenér.

Hráská kariéra

Bryan Hughes zahájil svou profesionální fotbalovou kariéru v roce 1994 ve Wrexhamu FC . Tam dokázal poprvé upoutat pozornost a po tech letech se pesthoval do Birminghamu . Za Blues skóroval 34krát ve 247 hrách a v klubu 2001/02 postoupil s klubem do Premier League .

Po sedmi letech v City se Hughes pesthoval do hlavního msta a pipojil se k Charlton Athletic . Tam ho drel ti roky, ne se v roce 2007 pesthoval do ligového rivala Hull City , s ním se podruhé ve své hráské kariée dostal do nejvyí anglické divize. V sezón 2008/09 Premier League se vak Hughes zúastnil jen nkolika vystoupení a poté, co ped zaátkem následujícího kola neobdrel oficiální íslo trika, ho klub na konci íjna 2009 na msíc zapjil Derby County .

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Derby sbra pro záloníka Hull (BBC Sport)

Opiniones de nuestros usuarios

Romana Strnad

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Bryan Hughes.

Bohdan Matějka

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Bryan Hughes.