Bryan HeynenInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Heynen. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Heynen, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Heynen a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Heynen. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Heynen! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Heynen, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Heynen (narozen 6. února 1997 ) je belgický fotbalista, který hraje za KRC Genk v belgické divizi 1A . Hraje jako defenzivní záloník .

Kariéra

Heynen zahájil svou kariéru v KRC Genk . Poprvé debutoval v divizi 25. ervence 2015 proti Oud-Heverlee Löwen . V dsledku roztreného zkíeného vazu v ligovém zápase proti Royal Excel Mouscron 23. listopadu 2019 se ve zbývající ásti sezóny 2019/20 oekává neúspch.

národní tým

Heynen u v roce 2013 hrál za belgický národní tým do 16 let. Za národní tým do 21 let hrál v roce 2019 ve vech tech skupinových zápasech na evropském ampionátu do 21 let . V této skupin byla Belgie poslední. Poté u kvli svému vku nemohl hrát za národní tým U21.

úspchy

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Genk vs. Leuven (3: 1) na de.soccerway.com , pístup 10. listopadu 2016
  2. Kruisbandletsel voor Bryan Heynen: seizoen voorbij. KRC Genk, 24. listopadu 2019, pístup k 25. listopadu 2019 (holandtina).

Opiniones de nuestros usuarios

Dan Urbánková

Záznam o Bryan Heynen pro mě byl velmi užitečný.

Ilona Králová

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bryan Heynen napsáno, dává hodně důvěry.

Daniel Blaha

Tento záznam o Bryan Heynen je velmi zajímavý.

David Suchý

Informace poskytnuté o proměnné Bryan Heynen jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.