Bryan Hextall Sr.



Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Hextall Sr.. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Hextall Sr., a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Hextall Sr. a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Hextall Sr.. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Hextall Sr.! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Hextall Sr., budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Aldwyn Hextall senior (narozený 31. ervence 1913 v Grenfell , Saskatchewan , 25. ervence 1984 v Portage la Prairie , Manitoba ) byl kanadský hokejový hrá (pravé kídlo) a trenér, který pracoval pro New York Rangers v letech 1936- Hrála se národní hokejová liga 1948 .

Kariéra

Ne se Hextall ve svých 23 letech pesthoval do New York Rangers v NHL, hrál v západní Kanad vetn Vancouveru.

Po tech zápasech v sezón 1936/37 udlal prlom v následující sezón. Mnoho let pedtím, ne se to stalo bnou taktikou, hrál levou rukou na pravém kídle. Upednostoval úhel ped bránou, kterou mu tato poloha dala. V esti po sob jdoucích sezónách dokázal vstelit pes 20 gól. Byl pravidelným hráem mezi nejlepími stelci v NHL a v NHL dával v letech 1940 a 1941 nejvíce gól. V sezón 1939/40 rozhodl o finálové sérii gólem v dob zastavení a zajistil tak Rangers zisk Stanleyova poháru . tyikrát za sebou byl zvolen nejlepím pravým kídlem NHL v týmu hvzd NHL .

Válka a onemocnní jater ho vyadily z akce tém na dva roky. Vrátil se do sezóny 1946/47 a znovu zvládl pes 20 gól. Po dalí sezón v NHL odehrál jet jednu sezónu v American Hockey League .

O nkolik let pozdji si jako trenér vyzkouel nií ligy.

Nadení z ledního hokeje penesl na své syny Bryana juniora a Dennise . Oba hráli za Rangers a po rozíení ligy na konci 60. let odehráli kadý pes 500 zápas NHL. Jeho vnuk Ron Hextall zahájil svou kariéru v NHL v roce 1987 a byl jedním z nejlepích branká své doby.

Bryan Hextall byl uveden do hokejové sín slávy v roce 1969 .

Statistiky NHL

Sportovní úspchy

Osobní ocenní

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Viola Soukupová

Myslel jsem, že už o Bryan Hextall Sr. vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Alena Svobodová

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Bryan Hextall Sr., ale moc se mi líbil.

Richard štěpánová

Skvělý příspěvek o Bryan Hextall Sr..

Eduard Hanus

Skvělý objev tohoto článku o Bryan Hextall Sr. a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.