Bryan HertaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Herta. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Herta, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Herta a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Herta. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Herta! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Herta, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Herta (narozený 23. kvtna 1970 ve Warren , Michigan ) je americký automobilový závodník .

Kariéra

V letech 1994 a 2001 Herta jezdila v seriálu Champ Car , mimo jiné pro éfy tým, jako jsou Chip Ganassi , Bobby Rahal a Gerald Forsythe . V letech 1998 a 1999 vyhrál závod v Laguna Seca . V obou závodech startoval z pole position. V roce 1996 také vedl závod v Laguna Seca do posledního kola, kdy ho Alessandro Zanardi ve slavné ikanové vývrtce efektn pedjel. Kdy se Zanardi piblíil k ikan, posadil se napravo od Herty, pak se vyhnul pín na východu z ikany a posadil se ped Hertu. Tento pedjídcí manévr se zapsal do historie Champ Car jako The Pass.

V roce 2003 získal své první vítzství na Kansas Speedway pouze ve svém tetím startu IRL poté, co nahradil zranného Daria Franchittiho v Andretti Green Racing . Tým si to ponechal pro sezónu 2004 a rozíil tým na tyi vozidla. V roce 2005, Herta vyhrál své druhé vítzství IRL na Michigan International Speedway , jen stí porazil spoluhráe Dana Wheldona .

Na zaátku roku 2006 jel v Laguna Seca a Monterrey za tým USA v seriálu A1 Grand Prix, poté se na zaátku sezóny IRL vrátil do Andretti Green Racing. V sezón 2007 jel v americké sérii Le Mans pro Andretti Green Racing v kategorii LMP2.

Herta v souasné dob pouívá vozidlo ve firestone Indy Lights se svým vlastním týmem, Bryan Herta Autosport . V roce 2010 se tým poprvé objevil na 500 v Indianapolis. V roce 2011 dosáhl Dan Wheldon prvního vítzství na této trati.

Osobní

Jeho syn Colton Herta je také idiem závodního vozu.

statistika

Výsledky v Le Mans

rok tým vozidlo Spoluhrá Spoluhrá umístní Dvod selhání
2002 Spojené státySpojené státy Panoz Motorsport Panoz LMP-1 DánskoDánsko Jan Magnussen AustrálieAustrálie David Brabham selhání Porucha motoru

Výsledky sebringu

rok tým vozidlo Spoluhrá Spoluhrá umístní Dvod selhání
2002 Spojené státySpojené státy Panoz Motor Sports Panoz LMP01 Spojené státySpojené státy David Donohue Spojené státySpojené státy Bill Auberlen 8. místo
2003 Spojené státySpojené státy Tým Nasamax Reynard 01Q FrancieFrancie Romain Dumas KanadaKanada Robbie Stirling selhání Porucha motoru
2007 Spojené státySpojené státy Andretti Green Racing Inc. Acura ARX-01a Spojené královstvíSpojené království Marino Franchitti BrazílieBrazílie Tony Kanaan 2. místo a výhra tídy
2008 Spojené státySpojené státy Andretti Green Racing Acura ARX-01b Spojené státySpojené státy Marco Andretti BrazílieBrazílie Christian Fittipaldi selhání Motor je pehátý

webové odkazy

Commons : Bryan Herta  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. ^ IndyCar single zaíná pro Hamiltona a Saavedru , 25. února 2010. Citováno 17. íjna 2011.
  2. ^ Wheldon Victory v klasickém IndyCaru , 1. ervna 2011. Pístup k 17. íjnu 2011.
  3. Andre Wiegold: IndyCar testovací den 1: Rookie Colton Herta nejrychlejí. Motorsport-Total.com, 13. února 2019, pístup 24. bezna 2019 .

Opiniones de nuestros usuarios

Sebastian Matějka

Tento záznam na Bryan Herta mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.

Mariana Havel

Záznam o Bryan Herta pro mě byl velmi užitečný.

Lenka Ježek

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Bryan Herta.

Vladimir Novak

Potřeboval jsem najít něco jiného o Bryan Herta, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Bryan Herta se mi líbil.