Bryan HabanaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Habana. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Habana, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Habana a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Habana. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Habana! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Habana, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Gary Habana (narozen 12. ervna 1983 v Benoni , Jiní Afrika ) je jihoafrický rugbyový hrá . Hraje jako vnjí ti tvrtiny za jihoafrický národní tým ragby . Tuto pozici také reprezentuje pro Blue Bulls v South African Currie Cup a pro Bulls v Super 14 . V roce 2007 se stal mistrem svta s národním týmem a vytvoil osm pokus, pedchozí rekord pro vtinu pokus provedených Jonahem Lomu na mistrovství svta v roce 1999. V téme roce byl Bryan Habana vyhláen Mezinárodním ragbyovým výborem hráem roku. On také vyhrál Currie Cup s Blue Bulls v roce 2006 a Super 14 s Bulls v letech 2007 a 2009.

V roce 2009 vyhrál testovací sérii proti Britským a Irským lvm s Jiní Afrikou . Na mistrovství svta 2015 pevzal od Jonaha Lomu pední místo v ebíku hrá s nejvtím potem pokus o mistrovství svta.

Bryan Habana se zavazuje chránit zvíata mimo ragby. V dubnu 2007 se konal souboj na 100 metr mezi ním, který tuto vzdálenost zvládne za 10,4 s, a gepardem, který ml upozornit na ohroení tohoto druhu.

Viz také

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. ^ Svtový pohár v ragby - vtina pokus skórovala. ( Upomínka na originál z 11. íjna 2015 v internetovém archivu ) Info: Odkaz na archiv byl vloen automaticky a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte pvodní a archivaní odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odeberte. ebíek na rugbyworldcup.com (anglicky). Citováno 9. íjna 2015. @1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.rugbyworldcup.com
  2. Mu závodí s nejrychlejí kokou na svt . CNN.com, 16. dubna 2007.

Opiniones de nuestros usuarios

Sabina Dostálová

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Bryan Habana.

Hubert Veselý

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Bryan Habana.

Ema Havelka

Tento příspěvek na Bryan Habana mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.