Bryan GrillInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Grill. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Grill, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Grill a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Grill. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Grill! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Grill, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Marc Grill (* 25. bezna 1965 ) je supervizorem VFX , v roce 2011 byl nominován na film Hereafter - Life after the Oscar v kategorii Nejlepí vizuální efekty .

ivot

Grill zahájil svou kariéru jako noní recepní ve spolenosti vizuálních efekt Post Group v Hollywoodu . Tam se bez patiného tréninku vypracoval a k redaktorovi. Po esti letech peel do Digital Magic, kde pracoval na filmu Star Trek: Setkání generací a televizním seriálu Star Trek: Deep Space Nine . V roce 1995 peel do spolenosti Digital Domain pro speciální efekty , kterou v roce 1993 zaloili Scott Ross , James Cameron a Stan Winston . Tam se propracoval od skladatele svého prvního filmu Apollo 13 k supervizorovi VFX pro inscenace jako Der goldene Kompass a Piráti z Karibiku - Na konci svta nahoru.

V roce 2009 se pesthoval do Scanline VFX , kde se podílel na realizaci film jako 2012 , The Ghostwriter a Hereafter - Life After . V roce 2011 byl nominován na onom svt - ivot Poté spolen s Michaelem Owens , Stephan Trojansky a Joe Farrell na Oscara v kategorii Nejlepí vizuální efekty .

Filmografie (speciální efekty)

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Bryan Grill na Allstuffrelated.com. (Ji není k dispozici online.) Díve v originále ; zpístupnno 2. února 2013 .  ( Stránka ji není k dispozici , hledejte ve webových archivechInformace: Odkaz byl automaticky oznaen jako vadný. Zkontrolujte odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate.@ 1@ 2ablona: Dead Link / www.allstuffrelated.com  
  2. ZDE: Bryan Grill - VFX Supervisor - Scanline VFX. 3. bezna 2011, zpístupnno 2. února 2013 .

Opiniones de nuestros usuarios

Lukas Zelenková

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Bryan Grill napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Nikolas Vlková

Skvělý objev tohoto článku o Bryan Grill a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Zdenek švec

Děkuji za tento příspěvek na Bryan Grill, přesně to jsem potřeboval.

Stefan Burianová

Tento záznam na Bryan Grill mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.