Bryan Greenberg (herec)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Greenberg (herec). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Greenberg (herec), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Greenberg (herec) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Greenberg (herec). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Greenberg (herec)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Greenberg (herec), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Greenberg (narozený 24. kvtna 1978 v Omaha , Nebraska ) je americký herec a hudebník .

ivot

Bryan Greenberg je idovského pvodu a jeho rodie jsou oba psychologové. Ve vku 12 let se s rodinou pesthoval do St. Louis , Missouri . Po absolvování stední koly se Greenberg pesthoval do New Yorku . Tam navtvoval hereckou kolu na New York University , kterou absolvoval s bakaláem výtvarných umní .

Bhem této doby psobil v mnoha divadelních inscenacích. Mimo jiné dal Romeo v Shakespearov Romeo a Julii na New York University. V roce 1997 získal svou první mení televizní roli v americkém televizním seriálu Zákon a poádek . Kvli jeho rostoucí popularit pracoval agent od té doby pro Greenberga . O rok pozdji debutoval na plátn ve filmu Civil Trial, kde hrál John Travolta .

Po dalích meních televizních rolích mj. ve filmech Boston Public , Third Watch a The Sopranos získal v roce 2004 roli Matty Matthews v pubert - plná komedie . Od roku 2003 do roku 2006 byl vidn v americkém populárním televizním seriálu One Tree Hill . Bhem této doby on také hrál v HBO seriálu improvizované .

Greenberg hrál svou první hlavní roli v roce 2005 v romantické komedii Couchgeflüster , s ní prolomil také v Nmecku . Hraje v nm mladého umlce Davida Bloomberga, který se zamiluje do 14 let starí pacientky ( Uma Thurman ) své matky, terapeutky ( Meryl Streep ).

Krom svých hereckých aktivit je Greenberg také aktivním hudebníkem. Hrál ti písn (vetn Lonely World a Someday ) v One Tree Hill a byl s herci seriálu na turné .

Bryan Greenberg je enatý se svým kolegou Jamie Chungem od 31. íjna 2015 , se kterým je ve vztahu od roku 2012 a zasnoubený od prosince 2013.

Filmografie

Hostování

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Jamie Chung a Bryan Greenberg se na Halloweenu oení v Glamour - viz fotografie , pístup 18. bezna 2016

Opiniones de nuestros usuarios

Josefina Stejskal

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Bryan Greenberg (herec).

Andrej David

Tento záznam na Bryan Greenberg (herec) mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Matej Dostal

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Bryan Greenberg (herec).

Miloslav Kovář

Informace poskytnuté o proměnné Bryan Greenberg (herec) jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.