Bryan FullerInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Fuller. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Fuller, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Fuller a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Fuller. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Fuller! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Fuller, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Fuller (narozený 27. ervence 1969 v Lewiston , Idaho ) je americký scenárista a televizní producent .

ivot

Fuller absolvoval Clarkston High School v Clarkston ve Washingtonu v roce 1987 . Navtvoval státní kolu Lewis-Clark State College ve mst Lewiston v Idaho, poté peel na filmovou kolu USC. Peruil tam studium bez titulu.

Fuller se popisuje jako velký fanouek sci-fi a také psal o dvou seriálech Star Trek: Star Trek: Spaceship Voyager a Star Trek: Deep Space Nine . V roce 2003 respektive 2004, dv série Dead Like Me vyvinuté Fullerem - Tak dobrý jako mrtvý a Wonderfalls bel v americké televizi. Zatímco spolenost Wonderfalls byla díve vysílána spoleností FOX , Dead Like Me trvala dv sezóny.

Na seriálu Heroes, který zaal v roce 2006, pracoval jako scenárista bhem první sezóny.

Fuller také napsal televizní adaptaci Stephena Kinga Carrie a vyvinula pilotní díl animovaného seriálu The Amazing zaroubování na hlav , na základ komiksu od Mike Mignola . Jeho série Pushing Daisies zaala na ABC na podzim roku 2007 a byla ukonena koncem roku 2008.

V prosinci 2008 podepsal novou smlouvu s Universal, která ho pivedla zpt do produkního týmu Heroes . Zatím není známo, zda bude pracovat jako autor nebo producent. V roce 2013 zaal pro National Broadcasting Company produkovat thrillerovou sérii Hannibal , která vychází z fiktivního ivota Hannibala Lectera a vypráví píbh románu Thomase Harrise Red Dragon .

V únoru 2016 bylo oznámeno, e Fuller bude hrát klíovou roli pi vývoji série Star Trek Discovery plánované na rok 2017 jako showrunner pro vysílací spolenost CBS . V prosinci 2016 Fuller znovu oznámil své úplné staení z nové série Star Trek. ada Amerití bohové , který se podílel na vyvinuty a zaloený na románu ásti se stejným názvem od Neil Gaiman , zaal v roce 2017 , akoli on a co-producent Michael Green museli vyklidit své showrunner píspvky na podzim 2017. Dvodem byly spory o rozpoet a zpodní výroby. Na poátku roku 2018 bylo oznámeno, e Fuller je nyní pracuje na televizní adaptaci z kroniky z upír od Anne Rice . Projekt opustil v únoru 2018.

Fuller je oteven gay. Ve spolenosti Scott Roberts psobí od roku 2008.

Filmografie

Jako producent nebo autor:

Ocenní

Emmy
 • 2007 : Nominace na mimoádný dramatický seriál pro hrdiny
 • 2008 : Nominace na vynikající scéná pro komediálním seriálu pro Pushing Daisies
Cena WGA
 • 2005: Nominace v kategorii epizodických komediálních seriál pro Wonderfalls
 • 2007: Nominace v kategorii Nová série pro hrdiny
 • 2008: Nominace v kategoriích Episodic Comedy Series a New Series for Pushing Daisies

Individuální dkazy

 1. Rozhovor s Danielem Robertem Epsteinem pro SuicideGirls.com (19. ledna 2005): Ve skutenosti jsem se nikdy nedostal na univerzitu. el jsem na filmovou kolu USC, ale nemohl jsem si to dovolit, take jsem musel vypadnout
 2. Pushing Daisies / Heroes: Bryan Fuller s UMS dohodou .
 3. Exkluzivní: Bryan Fuller Rx pro Heroes . Archivovány od originálu 16. ledna 2009. Informace: Odkaz na archiv byl vloen automaticky a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / ausiellofiles.ew.com
 4. Film zaíná: Americká psychologická série Hannibal z roku 2013 na ProSiebenSat.1 .
 5. Debra Birnbaum: Star Trek: Bryan Fuller jmenován showrunnerem nové série . 9. února 2016.
 6. Star Trek - Discovery: Bryan Fuller ji není zapojen .
 7. ^ Daniel Holloway: Showrunners 'American Gods' Bryan Fuller, Michael Green Exit (EXKLUZIVN) . 29. listopadu 2017.
 8. ^ Ariana Brockington: Bryan Fuller se pipojuje k seriálu The Vampire Chronicles . 12. ledna 2018.
 9. Aktuální - blu hinnerk GAB rik Leo .

webové odkazy

Commons : Bryan Fuller  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Maxim Procházková

Tento záznam o Bryan Fuller je velmi zajímavý.

Mario Tomášek

Děkuji za tento příspěvek na Bryan Fuller, přesně to jsem potřeboval.

Jaromir Sýkora

Tento záznam na Bryan Fuller mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.