Bryan ForbesInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Forbes. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Forbes, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Forbes a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Forbes. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Forbes! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Forbes, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Forbes ( CBE , ve skutenosti John Theobald Clarke ; narozen 22. ervence 1926 ve Stratfordu v Londýn , 8. kvtna 2013 ve Virginii Water , Surrey ) byl britský filmový reisér , scenárista a herec .

ivot

Forbes zahájil herecké vzdlání na Královské akademii dramatických umní , kterou nedokonil. Po vojenské slub v letech 1945 a 1948 hrál vedlejí role v mnoha anglických filmech. Na boku zaal psát skripty. První filmovou adaptaci jednoho ze svých scéná vidl v roce 1955. V roce 1959 zaloil se svým pítelem Richardem Attenboroughem filmovou produkní spolenost Beaver Films . Jako reisér debutoval v roce 1961 filmem Whistle Down the Wind . Bryan Forbes se podruhé od roku 1955 provdala za hereku Nanette Newman (* 1934). Roger Moore byl její nejlepí mu a manelství vyústilo ve dv dcery. V roce 2004 byl jmenován velitelem britského impéria .

Filmografie

herec

Scéná a reie

Scéná: D; Reisér: R

Ocenní

Festival Internacional de Cine de Donostia-San Sebastián

Cena Britské filmové akademie

akademické ceny

  • 1961: Nominace na nejlepí pvodní scéná (Angry Silence)

Berlínský mezinárodní filmový festival

Cena Edgara Allana Poea

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. editel Stepford Wives Bryan Forbes umírá

Opiniones de nuestros usuarios

Cyril Matoušková

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Bryan Forbes.

Ema Hrubá

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Bryan Forbes mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Bryan Forbes, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Bryan Forbes zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Adela Soukup

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Bryan Forbes se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.