Bryan F. MahanInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan F. Mahan. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan F. Mahan, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan F. Mahan a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan F. Mahan. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan F. Mahan! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan F. Mahan, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Francis Mahan (narozen 1. kvtna 1856 v New London , Connecticut ,   16. listopadu 1923 ) byl americký politik . V letech 1913 a 1915 zastupoval druhé volební obvod na stavu Connecticut v USA dm zástupc .

Kariéra

Bryan Mahan navtvoval veejné koly ve své domovské zemi a poté stední kolu Roberta Bartletta . Poté se uil jako instalatér. Poté, co studoval právo v Albany ( New York ) a byl pijat do advokátní komory v roce 1881, zaal pracovat ve své nové profesi v New London.

Mahan byl lenem Demokratické strany . Byl lenem Snmovny reprezentant v Connecticutu v letech 1882 a 1883 . V letech 1891 a 1892 byl krátce státním zástupcem. V roce 1893 byl spoluzakladatelem paroplavební spolenosti, které se stal prezidentem. Od roku 1894 do roku 1898 psobil Mahan jako poák ve svém rodném mst New London. V letech 1904 a 1906 a znovu od roku 1910 do roku 1913 byl starostou tohoto msta. V letech 1910 a 1911 byl Mahan také lenem senátu v Connecticutu . V letech 1904 a 1916 byl delegátem vech demokratických národních konvencí .

Ve volbách do Kongresu v roce 1912 byl zvolen do Snmovny reprezentant Spojených stát ve Washingtonu, DC ve druhém obvodu Connecticutu . Tam pevzal 4. bezna 1913 Thomase L. Reillyho , který se pesthoval do tetího volebního okrsku. Ale protoe byl poraen republikánem Richardem P. Freemanem ve volbách v roce 1914 , Mahan mohl v Kongresu slouit pouze jedno funkní období do 3. bezna 1915 . Poté, co jeho psobení ve Snmovn reprezentant skonilo, byl znovu jmenován na post nového londýnského poáka. Tento úad zastával mezi 23. beznem 1915 a svou smrtí 16. listopadu 1923.

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Vanesa Turek

Informace o proměnné Bryan F. Mahan jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Nela Blažek

Pěkný článek z Bryan F. Mahan.

Nikol Matoušková

Vždy je dobré se učit. Děkujeme za článek o Bryan F. Mahan.