Bryan CristanteInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Cristante. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Cristante, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Cristante a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Cristante. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Cristante! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Cristante, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Cristante (narozený March 3, 1995, v San Vito al Tagliamento ) je italský fotbalista . Záloník je na základ smlouvy s AS Roma .

Kariéra

spolenost

Cristante, syn kanadského otce a italské matky, je lenem mládenického oddlení AC Milán od roku 2009 a byl poprvé jmenován do týmu Serie A v sezón 2011/12 . Do roku 2014 hrál za první tým celkem pt soutních her (ti z nich byly ligové).

1. záí 2014 se Cristante pesthovala do portugalské Primeira Liga v Benfice v Lisabonu . Podepsal ptiletou smlouvu. I zde se zídka pouívalo a od ledna do ervna 2016 bylo nakonec udleno americkému Palermu . Od ervence 2016 do ledna 2017 byl zapjen Delfino Pescara 1936 , poté byl v lednu okamit zapjen Atalanta Bergamo .

8. ervna 2018 podepsal AS Roma Cristanteho na hostování, ne ho koupil v lét 2019.

národní tým

Od roku 2010 Cristante psobila v italském národním týmu do 16 let , v U17 , v národním týmu do 18 let , v národním týmu do 19 let , v U20 a v italském národním týmu do 21 let. Má italské i kanadské obanství a byl by zpsobilý hrát za kanadský národní tým, ale 6. íjna 2017 Cristante debutoval za italský seniorský tým remízou 1: 1 v kvalifikaci na mistrovství svta proti Makedonii v Turín .

Na vítzném evropském fotbalovém mistrovství v roce 2021 byl zaazen do italského týmu . Poprvé se objevil v prvním skupinovém zápase proti Turecku , kdy nastoupil do hry v poslední tvrt hodin. Výsledkem bylo, e byl pouit v esti ze sedmi her mistrovství Evropy.

úspchy

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. a b CanMNT: Benito Floro íká, e úspch v nadcházejících pátelských vztazích je dleitý pro psychologii a mentalitu , mlssoccer.com, 22. kvtna 2014, pístup 10. záí 2018 (anglicky)
  2. a b Záloník Bryan Cristante ji nemá nárok na Kanadu , Sportsnet, 6. íjna 2017, pístup 10. záí 2018
  3. Cristante: adesso è derby fra Roma e Lazio , tuttitalenti.com, 12. dubna 2018, pístup dne 10. záí 2018 (italtina)
  4. Bryan Cristante reforça Futebol Profissional do SL Benfica
  5. Bryan Cristante se pipojil k Romm
  6. Údaje o he na transfermarkt.de
  7. Bryan Cristante | Národní tým | 2021 | Profil hráe. Citováno 12. ervence 2021 (v nmin).

Opiniones de nuestros usuarios

Tibor Hrdličková

Skvělý objev tohoto článku o Bryan Cristante a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Mia Janků

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bryan Cristante napsáno, dává hodně důvěry.

Brigita Němečková

Tento článek o Bryan Cristante mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Nikolas Franková

Článek o Bryan Cristante je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Vojtech Fiala

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Bryan Cristante napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.