Bryan ClayInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Clay. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Clay, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Clay a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Clay. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Clay! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Clay, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Ezra Tsumoru Clay (narozen 3. ledna 1980 v Austinu v Texasu ) je bývalý americký desetiboja .

Clay se pesthoval na Havaj z Texasu, kdy mu bylo pt . Navtvoval stední kolu Jamese B. Castlea a poté Azusa Pacific College. Clay slavil první úspchy v roce 1999, kdy získal titul na amerických juniorských ampionátech a panamerických juniorských hrách. V roce 2001 v Edmontonu a v roce 2003 v Paíi / Saint-Denis se Clay zúastnil mistrovství svta, ale nedokonil soute.

Na olympijských hrách 2004 v Aténách získal stíbrnou medaili za echem Romanem ebrlem a vytvoil osobní rekord s 8820 body. V následujícím roce získal titul na mistrovství svta v Helsinkách v roce 2005 a opustil ebrle s 8732 body o více ne 200 bod. Clay získal stíbro v sedmiboji na halových mistrovstvích svta v Budapeti v roce 2004 a v Moskv v roce 2006 . V roce 2004 zvítzil ebrle a v roce 2006 zvítzil André Niklaus .

V roce 2006 Clay zvítzil na víceboji v Mösle v Götzisu. Na mistrovství svta 2007 v Ósace se musel po tyech disciplínách kvli zranní vzdát soute. V roce 2008 Clay získal zlato v desetiboji na olympijských hrách v Pekingu .

Jíl je vysoký 1,80 m a váí 84 kg. V prvních devíti disciplínách je relativn vyrovnaný univerzál, ale v bhu na 1500 metr výrazn zaostává za vtinou ostatních desetiboja. V hodu diskem drí Clay svtový rekord v desetiboji v soutích nad 7000 bod s 55,87 m (2005 v Carsonu).

literatura

  • Hans van Kuijen: 2005 Annual Combined Events. Self-publishing, Helmond 2006.
  • Peter Matthews (ed.): Atletika 2006. Mezinárodní atletický roník. SportsBooks, Cheltenham 2006, ISBN 1-899807-34-9 .
  • zurgams (Vyd.): as skáe. 35 let vestranného setkání s Götzisem. Bucher Verlag, Hohenems et al. 2009, ISBN 978-3-902679-23-9 .

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Poet halternerzeitung.de: Desetiboja Clay vede - Schrader pekvapiv 8. ( Memento v originálu od 23. srpna 2017 do internetového archivu ) Info: archiv odkaz se automaticky vloí a dosud nebyly kontrolovány. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate.  @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.halternerzeitung.de

Opiniones de nuestros usuarios

Tomas špaček

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Bryan Clay napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Ivan Suchá

Tento příspěvek na Bryan Clay mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Karolina Sedláková

Záznam o Bryan Clay pro mě byl velmi užitečný.

Ester Adamcová

Konečně! V dnešní době se zdá, že pokud nepíší články o deseti tisících slovech, nejsou šťastní. Redaktoři obsahu, toto ANO je dobrý článek o Bryan Clay.