Bryan BurkInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Burk. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Burk, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Burk a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Burk. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Burk! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Burk, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Burk (narozený 30 prosince 1968 ) je americký filmový a televizní producent .

ivot

Po absolvování USC School of Cinema-Television zaal Burk spolupracovat s adou producent, vetn Brada Westona z Columbia Pictures , Neda Tanena ze Sony Pictures a Johna Davise z Foxu . V roce 1995 odeel do Gerber Pictures , kde vytvoil show Jamese Deana nominovanou na cenu Emmy .

Spolu s JJ Abramsem produkoval Burk rzné televizní seriály jako Alias , Six Degrees , What About Brian and Lost . Také s Abramsem produkoval v roce 2008 film Cloverfield a jedenáctý film Star Trek Star Trek , který byl uveden v roce 2009. U závrené páté sezóny záhadné série FBI Fringe pracoval Burk v roce 2012 znovu po boku J. H. Wymana a J. J. Abramse. Poté následovaly dalí spolené projekty, vetn Star Wars: The Force Awakens z roku 2015.

Filmografie (výbr)

Jako producent

Jako výkonný producent

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Bryan Burk je oficiální internetové stránky ( Memento na originálu z 10. dubna 2008 v Internet Archive ) Info: archiv odkaz se automaticky vloí a dosud nebyl zkontrolován. Zkontrolujte prosím pvodní a archivovaný odkaz podle pokyn a poté toto oznámení odstrate. , pístup 9. íjna 2008  @ 1@ 2ablona: Webachiv / IABot / www.bryanburk.com

Opiniones de nuestros usuarios

Vanessa Staňková

Skvělý objev tohoto článku o Bryan Burk a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Milena Fiala

Informace poskytnuté o proměnné Bryan Burk jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Bohdan Němcová

Děkuji. Pomohl mi článek o Bryan Burk.

Anita Brabcová

Toto je dobrý článek o Bryan Burk. Poskytuje potřebné informace bez excesů.