Bryan BulagaInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Bulaga. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Bulaga, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Bulaga a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Bulaga. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Bulaga! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Bulaga, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Joseph Bulaga (* 21. bezna 1989 v Barringtonu ve stát Illinois ) je hrá amerického amerického fotbalu v National Football League (NFL). Hraje za Los Angeles Chargers jako útoné náadí . Od roku 2010 do roku 2019 Bulaga hrál za Green Bay Packers .

vysoká kola

Bulaga navtvoval University of Iowa a hrál za svj tým, Hawkeyes, na nkolika pozicích v útoné linii úspn univerzitní fotbal . Byl pijat do rzných výbrových tým a získal nkolik ocenní.

NFL

Packers Green Bay

Bulaga byl vybrán v prvním kole draftu NFL 2010 jako 23. hrá ze strany Green Bay Packers . Ve své novákovské sezón byl pouíván ve vech hrách. Od páté hry bel jako pedkrm , mimo jiné v Super Bowl XLV , kterou Packers dokázali vyhrát proti Pittsburgh Steelers . Ve 21 letech a 322 dnech byla Bulaga nejmladím hráem, který se kdy objevil v Super Bowlu .

V následujících letech byl nedílnou souástí útoné linie svého týmu, teprve v roce 2013 byl kvli slzám zkíeného vazu venku celou sezónu .

V roce 2015 byla jeho smlouva prodlouena o dalích 5 let.

V roce 2017 skonila sezóna pro Bulagu po pti hrách po zranní kolena.

Následující dv sezóny byl pouit ve 24 nebo ve vech 16 hrách.

Nabíjeky v Los Angeles

Pro sezónu 2020 se Bulaga pipojil k Los Angeles Chargers , který mu dal tíletý kontrakt v hodnot 30 milion dolar.

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. Biografie hráe na domovské stránce Iowa Hawkeyes, pístup 19. srpna 2016
  2. ^ Zpráva na domovské stránce Iowa Hawkeyes ze dne 3. února 2011, pístupná 19. srpna 2016
  3. Zpráva o acmepackingcompany.com ze dne 10. bezna 2015, pístupná 20. srpna 2016
  4. Nick Shook: Bryan Bulaga souhlasí s tíletou smlouvou s Chargers na nfl.com. 17. bezna 2020, zpístupnno 23. bezna 2020.

Opiniones de nuestros usuarios

Zdenek Sedláková

Tento záznam na Bryan Bulaga mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Sona Pavlíčková

Tento záznam o Bryan Bulaga je velmi zajímavý.

Emil Strnad

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Bryan Bulaga.

Julius červenka

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Bryan Bulaga, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.

Adolf Pešková

Toto je dobrý článek o Bryan Bulaga. Poskytuje potřebné informace bez excesů.