Bryan Brown (herec)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Brown (herec). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Brown (herec), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Brown (herec) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Brown (herec). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Brown (herec)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Brown (herec), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Neathway Brown (narozený 23. ervna 1947 v Sydney ) je australský herec .

ivot

Brown se pesthoval do Velké Británie v roce 1964, kde hrál nkolik meních rolí v divadle Old Vic . Pozdji se vrátil do Austrálie a pracoval pro divadelní spolenost Queensland. Zahrál si v nkolika televizních seriálech , mimo jiné po boku Richarda Chamberlaina a Rachel Ward v mezinárodn známé sérii The Thorn Birds , za kterou byl nominován na cenu Zlatý glóbus a cenu Emmy . Stal se velmi známým díky hlavní roli v thrilleru F / X - Deadly Tricks (1986), který v roce 1991 pokraoval filmem F / X 2 - The Deadly Illusion . Ve filmu Koktejl(1988) hrál po boku Toma Cruise , ve filmu Gorillas im Nebel (1988) po boku Sigourney Weaverové . Poté následovala ada hlavních rolí ve filmech jako Krvavá písaha (1990), Nejvtí pevrat Harryho (1991), Dokonalá vrada (1991), ílený je vraedný (1992), Mrtvé srdce - smrtící aféra (1996) a Chased and Chained (1998, vedle Tie Carrere ). Za roli ve filmu Risk (2000) byl nominován na cenu Film Critics Circle of Australia Award.

Brown byl ocenn ádem Austrálie v roce 2005.

Brown je enatý s Rachel Ward , jeho filmovou partnerkou filmu The Thorn Birds , od roku 1983 . Pár má dv dcery a jednoho syna. Dcera Matilda a syn Joe také pracují jako herci.

Filmografie (výbr)

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Milada žáková

Potěšilo mě, že jsem našel tento článek o Bryan Brown (herec).

Sara Strnad

Informace poskytnuté o proměnné Bryan Brown (herec) jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Rostislav Sedlák

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Bryan Brown (herec) mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Bryan Brown (herec), ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Bryan Brown (herec) zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Liliana Soukupová

Tento článek o Bryan Brown (herec) mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.