Bryan BouffierInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Bouffier. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Bouffier, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Bouffier a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Bouffier. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Bouffier! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Bouffier, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Bouffier (narozen 1. prosince 1978 v Die ) je francouzský jezdec .

Kariéra

Bryan Bouffier je synem bývalého jezdce rally Philippe Bouffiera . V roce 1999 ukonil svoji rally kariéru a pomohl svému synovi dostat se do motoristického sportu. Ten stejný rok, Bryan Bouffier trvalo Renault Clio Skupina N zúastní své první dv regionální shromádní. Jako finalista hodnocení idi francouzské asociace motoristického sportu FFSA mu bylo umonno soutit se svou první sezónou v poháru one-make Volant Peugeot 206 v roce 2000 , který nakonec vyhrál v roce 2002.

V roce 2003 se stal Bouffier idi pracuje pro Peugeot Sport a zúastnil se v francouzském ampionátu na ti roky s Peugeot 206 S1600 . V roce 2003 obsadil tvrté místo v kategorii vozidel Super 1600 . V roce 2004 obsadilo v celkovém poadí osmé místo. V roce 2005 se zlepil na tetí místo v ampionátu a stal se tak nejlepím jezdcem s vozem Super 1600.

V roce 2006 zahájil Bouffier svou první sezónu v mezinárodní rally. S vozem Peugeot 206 S1600 od Peugeot Sport España absolvoval adu soutí v souti Intercontinental Rally Challenge a mistrovství Evropy v rally . Po poáteních obtíích dosáhl úspchu na konci sezóny, kdy nejprve dokonil Barum Czech Rally Zlín na tetím míst a poté vyhrál rally Antibes Cote d'Azur . Bouffier dokonil sezónu na pátém míst evropského ampionátu.

V roce 2007 se Bouffier poprvé zúastnil kola mistrovství svta v rally s Citroënem C2 R2 na Rally Sardinie . Poté vtinu sezóny bojoval v polském mistrovství v rally , kde ídil Peugeot 207 S2000 od Peugeot Sport Polska . Tam vyhrál tyi ze esti soutí a získal mistrovský titul. V roce 2008 zvítzil Bouffier v pti soutích polského ampionátu a podailo se mu obhájit titul. Jeho tým ho také vyuil ve dvou kolech Intercontinental Rally Challenge. Na Barum Czech Rally Zlín skonil tetí a na Rallye International du Valais tvrtý .

Poté, co Peugeot Sport Polska ukonil svj soutní program, peel Bouffier v roce 2009 do týmu Malkom Rally , který mu poskytl Mitsubishi Lancer Evo IX . Dosáhl vítzství v polském ampionátu a dosáhl svého tetího mistrovského titulu v ad s úzkou bodovou výhodou. Znovu startoval také na Barum Czech Rally Zlín s Proton Satria Neo S2000 .

Bouffier zahájil sezónu 2010 jízdou v Subaru Impreza WRX STI od Tommi Mäkinen Racing na Rallye Monte Carlo 2010 . Poté ídil Peugeot 207 S2000 hlavn ve francouzském mistrovství v rally. Se temi vítzstvími a temi dalími umístními na stupních vítz opt tsn zvítzil v boji o titul a vyhrál francouzský ampionát. Zúastnil se také jednotlivých soutí Intercontinental Rally Challenge na Peugeotu, ale nebyl úspný.

V roce 2011 Bouffier poprvé napadl celou sezónu v IRC s Peugeotem 207 S2000 od Peugeot Sport . V sezón 2011, Rally Monte Carlo , zvolil zimní pneumatiky na rozdíl od vtiny svých konkurent, kdy jim hrozilo snení. Po nástupu snení jel rychlejí asy a pevzal tak celkový náskok, který a do konce obhájil. Na prestiní Rallye Monte Carlo dosáhl svého prvního vítzství v bhu Intercontinental Rally Challenge. Dosáhl dalích pódiových umístní s druhým místem na Jalt a tetími místy v Sanremu a Skotsku . Na konci roku se na závrené události IRC umístila na 6. míst.

V roce 2012 se znovu zúastnil nkolika bh na IRC, ale také soutil v soutích o francouzský asfaltový ampionát. Letos se mu v obou soutích píli nedailo a v celkovém hodnocení soutí skonil mimo první desítku. Jeho nejvtím letoním úspchem bylo 3. místo na Rally Azores, která je souástí IRC.

V roce 2013 Bouffier soutil hlavn v mistrovství Evropy v rally (ERC) s pronajatým vozem Peugeot 207 S2000, stejn jako ve vybraných soutích mistrovství svta v rally, kde skonil na 5. rallye Monte Carlo s vozem Citroën DS3 WRC. V celkovém poadí mistrovství Evropy v rally získal 2. místo za echem Janem Kopeckým vítzstvím na Korsické rally a nkolika dalími pikovými umístními. Krom toho startoval v nkterých závodech na polském státním ampionátu s Peugeotem 208 R2 v klasifikaci vozidel s pohonem dvou kol.


Jednotlivé výsledky

WRC

rok tým vozidlo 1 2 3 4. místo 5 6. 7. 8. 9 10 11 12 13 14 15 16 Body hodnost
2007 PH Sport Citroën C2 R2 MonakoMonako PO védskovédsko SWE NorskoNorsko ANI MexikoMexiko MEX PortugalskoPortugalsko POR ArgentinaArgentina ARG ItálieItálie ITA eckoecko GRE FinskoFinsko PLOUTEV NmeckoNmecko DEU Nový ZélandNový Zéland NZL panlskopanlsko ESP FrancieFrancie FRA JaponskoJaponsko JPN IrskoIrsko IRL Spojené královstvíSpojené království GBR - -
29
2012 Bryan Bouffier Peugeot 207 S2000 MonakoMonako PO védskovédsko SWE MexikoMexiko MEX PortugalskoPortugalsko POR ArgentinaArgentina ARG eckoecko GRE Nový ZélandNový Zéland NZL FinskoFinsko PLOUTEV NmeckoNmecko DEU Spojené královstvíSpojené království GBR FrancieFrancie FRA ItálieItálie ITA panlskopanlsko ESP - -
15
2013 Bryan Bouffier Citroën DS3 WRC MonakoMonako PO védskovédsko SWE MexikoMexiko MEX PortugalskoPortugalsko POR ArgentinaArgentina ARG eckoecko GRE ItálieItálie ITA FinskoFinsko PLOUTEV NmeckoNmecko DEU AustrálieAustrálie VEN FrancieFrancie FRA panlskopanlsko ESP Spojené královstvíSpojené království GBR 10 14
5
Citroën DS3 R3T
13 31 DNF
2014 M-Sport Ford Fiesta RS WRC MonakoMonako PO védskovédsko SWE MexikoMexiko MEX PortugalskoPortugalsko POR ArgentinaArgentina ARG ItálieItálie ITA PolskoPolsko PÓL FinskoFinsko PLOUTEV NmeckoNmecko DEU AustrálieAustrálie VEN FrancieFrancie FRA panlskopanlsko ESP Spojené královstvíSpojené království GBR 20 12
2
Bryan Bouffier Ford Fiesta R5
14
Hyundai Motorsport N Hyundai i20 WRC
DNF 9
2015 M-Sport Ford Fiesta RS WRC MonakoMonako PO védskovédsko SWE MexikoMexiko MEX ArgentinaArgentina ARG PortugalskoPortugalsko POR ItálieItálie ITA PolskoPolsko PÓL FinskoFinsko PLOUTEV NmeckoNmecko DEU AustrálieAustrálie VEN FrancieFrancie FRA panlskopanlsko ESP Spojené královstvíSpojené království GBR 4. místo 23
DNF 8.
Bryan Bouffier Peugeot 208 T16
DNF
2016 M-Sport Ford Fiesta RS WRC MonakoMonako PO védskovédsko SWE MexikoMexiko MEX ArgentinaArgentina ARG PortugalskoPortugalsko POR ItálieItálie ITA PolskoPolsko PÓL FinskoFinsko PLOUTEV NmeckoNmecko DEU ínská lidová republikaínská lidová republika CHN FrancieFrancie FRA panlskopanlsko ESP Spojené královstvíSpojené království GBR AustrálieAustrálie VEN - -
DNF

webové odkazy

Commons : Bryan Bouffier  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. Bouffier získal druhý kokpit Proton (Motorsport-Total.com 23. ervence 2009)
  2. Tommi Mäkinen Racing: Dalí moné piazení IRC (Motorsport-Total.com 20. ledna 2010)
  3. Bouffier nový pední závodník (Rallye-Magazin.de 20. ledna 2011)
  4. Vítz Monte Bouffier peastný: Je to fantastické (Motorsport-Total.com 23. ledna 2011)

Opiniones de nuestros usuarios

Darina Pešková

Informace o proměnné Bryan Bouffier jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Kristina Mach

V tomto příspěvku o Bryan Bouffier jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Sandra Fišerová

Tento záznam o Bryan Bouffier bylo přesně to, co jsem chtěl najít.