Bryan BickellInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Bickell. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Bickell, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Bickell a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Bickell. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Bickell! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Bickell, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Bickell (narozen 9. bezna 1986 v Oronu v Ontariu ) je kanadský hokejista v dchodu . Levý kídlo odehrálo v letech 2007 a 2017 v národní hokejové lize více ne 450 zápas , vtinou za Chicago Blackhawks , s ním tikrát vyhrál Stanley Cup . Ve vku 31 let ukonil aktivní kariéru po sezón 2016/17 poté, co mu byla v listopadu 2016 diagnostikována roztrouená skleróza .

Kariéra

Bryan Bickell zahájil svou kariéru jako hokejista v nejvyí kanadské juniorské lize Ontario Hockey League , kde v letech 2002 a 2006 hrál za Ottawu 67 a Windsor Spitfires . Bhem tohoto období byl vybrán do draftu NHL 2004 ve druhém kole jako celkem 41. hrá Chicaga Blackhawks .

Za Blackhawks debutoval v National Hockey League v sezón 2006/07 , ve tech zápasech dal dva góly. Útoník strávil zbytek sezóny se svým farmáským týmem z American Hockey League (AHL) Norfolk Admirals . V sezón 2007/08 byl pravý stelec pro Blackhawks v NHL na led jet tyikrát, ale nedokázal bodovat. Ve zbytku sezóny bel stejn jako v následující sezón za svj nový farmáský tým AHL, Rockford IceHogs .

Sezóna 2009/10 strávila peván Bickellem na Rockford IceHogs, ale také se zúastnil 20 vystoupení za Chicago Blackhawks v NHL, kdy zaznamenal pt bod. V sezón 2010/11 udlal poslední skok do soupisky NHL Blackhawks.

V ervnu 2016 byli Bickell a Teuvo Teräväinen pedáni týmu Carolina Hurricanes , který na oplátku poslal do druhého kola hlasování o draftu NHL 2016 a tetí kolo o draftu 2017 do Chicaga.

Krátce po zaátku nové sezóny v Karolín byla Bickellovi v listopadu 2016 diagnostikována roztrouená skleróza . Poté si dal pauzu od sportu, ale do AHL se vrátil a na konci sezóny, do Charlotte Checkers a o nco pozdji na poslední dva zápasy NHL s Hurricanes. Po sezón 2016/17 oznámil útoník konec své hráské kariéry.

Úspchy a ocenní

Statistiky kariéry

( Legenda pro statistiky hrá: Sp nebo GP = odehrané hry; T nebo G = vstelené góly; V nebo A = vstelené asistence ; Pkt nebo Pts = poet vstelených bod ; SM nebo PIM = obdrené trestné minuty ; +/ = zstatek plus / minus ; PP = zaplacené vstelené góly ; SH = nedostaten zaplacené vstelené góly; GW = vítzný vstelený gól; 1  play-down / sestup )

Osobní

Bickell je enatý a má dv dcery.

webové odkazy

Commons : Bryan Bickell  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. Ken Preston: Canes získal Teravainen, Bickell z Chicaga. hurricanes.nhl.com, 15 June 2016, accessed 15 June 2016 .
  2. Terrell Williams: Bickell diagnostikován s roztrouenou sklerózou. nhl.com, 11. listopadu 2016, pístup 11. listopadu 2016 .
  3. Kurt Dusterberg : Bryan Bickell z Hurricanes odeel z NHL. nhl.com, 8. dubna 2017, pístup 9. dubna 2017 .
  4. Chris Sosa: Bývalý Blackhawk Bryan Bickell je opt otcem. redeyechicago.com, 6. ervence 2016, pístup 11. listopadu 2016 .

Opiniones de nuestros usuarios

Tomas Richterová

Informace poskytnuté o proměnné Bryan Bickell jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Lenka Janda

Tento příspěvek na Bryan Bickell mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Iveta Zeman

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Bryan Bickell, ale moc se mi líbil.