Bryan BergougnouxInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Bergougnoux. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Bergougnoux, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Bergougnoux a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Bergougnoux. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Bergougnoux! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Bergougnoux, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Bergougnoux (narozen 12. ledna 1983 v Lyonu ) je francouzský fotbalista . Od roku 2012 uzavel smlouvu s francouzským druholigovým FC Tours .

Kariéra

Bergougnoux hrál v mládí na Olympique Lyon . V roce 2001 nastoupil k profesionálm z oddlení Gones U-19 . Hbitý útoník hrál za Olympique do roku 2005 a tikrát vyhrál francouzský ampionát. V roce 2005 byl podepsán Toulouse FC, klub zaplatil poplatek za pevod ve výi tí milion eur. Po tyech letech, kdy byl vdy stálým lenem Toulouse, byl v lét 2009 podepsán americkou Lecce .

úspchy

  • Francouzský ampion : 2002, 2004, 2005 (s Olympique Lyon)
  • Francouzský vítz Superpoháru: 2003, 2004 (s Olympique Lyon)

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Nela Malý

Tento záznam o Bryan Bergougnoux bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Alenka Richter

Tento příspěvek na Bryan Bergougnoux mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Mirka Poláková

Článek o Bryan Bergougnoux je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Ester Dostal

Pěkný článek z Bryan Bergougnoux.