Bryan BerardInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Berard. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Berard, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Berard a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Berard. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Berard! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Berard, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Wallace Berard (narozený bezna 5, 1977 v Woonsocket , Rhode Island ) je bývalý americký hokejista , který hrál 639 her za New York Islanders , Toronto Maple Leafs , New York Rangers v letech 1994 a 2009 , Boston Bruins , Chicago Blackhawks a Columbus Blue Jackets v National Hockey League na pozici obránce . Berard, který byl v draftu NHL v roce 1995 vybrán jako první , získal bhem svých deseti sezón v NHL v roce 1997 Calder Memorial Trophy a v roce 2004 Bill Masterton Memorial Trophy .

Kariéra

Bryan Berard byl vybrán v roce 1995 draftu pomocí Ottawy jako takzvaný první celkový výbr , tedy jako první z návrhu. Dalí rok hrál v hokejové lize Ontario s Detroit Junior Red Wings . Bhem této doby pevedli Ottawa Senators práva na Berarda spolen s Martinem Strakou a Donem Beauprem na New York Islanders , kteí se zase vzdali Wade Redden a Damian Rhodes .

V sezón 1996/97 obránce dokonil svoji první sezónu za Islanders v National Hockey League . Pesvdil svým výkonem a získal Calder Memorial Trophy pro nejlepího nového profesionála. V roce 1998 byl lenem amerického týmu na zimních olympijských hrách v Naganu .

Bhem sezóny 1998/99 peel do Toronta Maple Leafs . 11. bezna 2000 dolo k vánému incidentu ve he proti Ottaw Senators. Bryan Berard zachytil ást rakety Mariána Hossy ve shonu hry . Krut krvácel a byl hospitalizován, kde bylo diagnostikováno, e by mohl pijít o pravé oko. Navzdory vemu ekl Berard svým pátelm v nemocnici, e bude znovu hrát profesionální hokej. Bryan Berard podstoupil bhem následujících dvanácti msíc celkem sedm operací, take pomocí speciálních kontaktních oek dosáhl minimálního vidní poadovaného NHL, aby mohl znovu hrát lední hokej.

V dubnu 2001 byl Berard uznán jako neplatící sportovec a zaplatil pojistné ve výi 6,5 milionu dolar. Berard to ale nechtl pijmout. Zaplatil 6,5 milionu a zaal trénovat. Bhem této doby se o nj Maple Leafs hodn starali. Bryan Berard u ale neml smlouvu, a tedy svobodnou volbu, do kterého týmu pjde. Rozhodl se proti Maple Leafs a New York Rangers, protoe se chtl od incidentu distancovat a byl by pod velkým tlakem s kandidátem na ampionát. Berard podepsal zkuební smlouvu v New Yorku a pesvdil. Návrat v NHL byl perfektní. Musel si zvyknout na to, e ml jen omezené zorné pole a zmnil svj styl. Pokud byl díve známý svou kontrolou puku, u se nepokouel dret puk zvlá dlouho, ale místo toho se pokusil rychle hrát s druhým hráem. Rovn musel pijmout omezení útoku. Nkdy tedy vas nevidl postupující obránce, co pak vedlo ke ztrát puku. 12. ledna 2002, Berard vstelil svj první gól po jeho váném zranní.

Následující rok hrál s Boston Bruins a sezónu 2003/04 absolvoval s Chicago Blackhawks . Mohlo by se to rok od roku zlepovat. V Bostonu dosáhl 38 bod v 80 hrách, zatímco o rok pozdji v Chicagu dosáhl 47 bod v 58 hrách. V lét roku 2004 byl kvli svému úspnému návratu ocenn Bill Masterton Memorial Trophy na NHL Awards, který se udluje hrái, který projevuje vytrvalost, odhodlání a férovost v hokeji i pro nj.

Po výluce a neúspchu sezóny 2004/05 NHL , Berard hrál následující sezónu s Columbus Blue Jackets , kde on dlal negativní titulky. Na zaátku roku 2006 bylo oznámeno, e ml pozitivní test na anabolické steroidy . NHL upustila od zákazu, protoe to nebyl test, který zadali. Berardovi vak zakázala Mezinárodní hokejová federace IIHF po dobu dvou let mezinárodní hry .

Bhem sezóny ho také opakovan suovaly problémy se zády, které ho nakonec v lednu 2006 donutily k dlouhodobé pauze. Po operaci zad v íjnu 2006 a následné rehabilitaní fázi mohl svj návrat s Blue Jackets oslavit a po 31. lednu 2007. Kvli patnému výkonu byl na konci února uveden na seznam výjimek , ale ádný tým ho nepodepsal. Krátce nato utrpl dalí zranní zad a musel sezónu pedasn ukonit.

Columbus Blue Jackets v lét 2007 neobnovil smlouvu a ani po tém tech msících nenael nový tým. Koncem srpna ho New York Islanders nakonec pozval na soustední a 9. íjna, krátce po zaátku sezóny, dostal roní smlouvu. V sezón 2007/08 absolvoval za Islanders 54 her, ve kterých vstelil pt branek a pipravil 17 branek. Jeho smlouva nebyla prodlouena po konci sezóny a dostal zkuební smlouvu s Philadelphia Flyers . V listopadu 2008 dostal Berard smlouvu s Vitjasem echovem z Kontinentální hokejové ligy , kde strávil sezónu 2008/09 .

Úspchy a ocenní

Statistiky kariéry

Mezinárodní

Zastupoval USA na adrese:

( Legenda k statistikám hrá: Sp nebo GP = odehrané zápasy; T nebo G = vstelené góly; V nebo A = vstelené asistence ; Pkt nebo Pts = poet vstelených bod ; SM nebo PIM = obdrené trestné minuty ; +/ = plus / minus zstatek; PP = zaplacené vstelené góly ; SH = nedostaten zaplacené vstelené góly; GW = vítzný vstelený gól; 1  play-down / sestup )

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Petr Kraus

Tento záznam na Bryan Berard mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.

Jana Navrátil

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Bryan Berard napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Ellen Dostálová

Pěkný článek z Bryan Berard.