Bryan Beaumont HaysInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Beaumont Hays. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Beaumont Hays, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Beaumont Hays a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Beaumont Hays. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Beaumont Hays! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Beaumont Hays, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Beaumont Hays (narozen 10. prosince 1920 v Clarksville , Tennessee , 2. bezna 2017 ) byl americký skladatel a uitel hudby.

Hays se zúastnil druhé svtové války v Pacifiku. Po válce studoval kompozici na Chicagské hudební kole a francouztinu na Laval University v Quebecu. V roce 1949 obdrel Gershwin Memorial Award , následující rok absolvoval letní kurzy u Aarona Coplanda v Tanglewood Music Center . V letech 1952 a 1953 získal Guggenheimovo stipendium . V roce 1957 vstoupil do benediktinského klátera v Collegeville v Minnesot. V roce 1969 psobil jako skladatel v rezidenci na Saint John's University , kde uil v letech 1978 a 1990. Sloil mimo jiné pt oper, písní, sborových dl a komorní hudby.

bobtnat

Individuální dkazy

  1. ^ Nekrolog pro Bryana Hayse. Citováno 7. ledna 2019 .

Opiniones de nuestros usuarios

Martin Bendová

Tento příspěvek na Bryan Beaumont Hays mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Už jsem se viděl, jak zase používám Wikipedii, což nám učitelka zakázala. Díky za záchranu.

Samuel Richterová

Tento záznam o Bryan Beaumont Hays bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Barbora Dvořák

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bryan Beaumont Hays napsáno, dává hodně důvěry.

Laura Petrová

Informace poskytnuté o proměnné Bryan Beaumont Hays jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.