Bryan BattInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Batt. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Batt, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Batt a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Batt. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Batt! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Batt, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Batt (narozen 1. bezna 1963 v New Orleans , Louisiana ) je americký herec .

ivot

Krom vystoupení ve filmech a televizních seriálech se Batt objevil v rzných divadelních hrách, napíklad v muzikálu Horeka sobotní noci . Batt také napsal dv knihy. Jeden o vzpomínkách na jeho matku Gayle (She Ain't Heavy, She's My Mother), druhý o interiérovém designu (Big, Easy Style: Creating Rooms You Love to Live In). Za svou periodickou roli Salvatora Romana v televizním seriálu Mad Men získal spolu se zbytkem obsazení seriálu cenu Screen Actors Guild Award v kategorii Nejlepí herecká spolenost v inoherním seriálu v letech 2009 a 2010 . V roce 2011 úinkoval jako Fat Chuckyve vedlejí roli ve filmu Brawler. V roce 2013 se objevil v 12 Years a Slave . V roce 2015 hrál v rodinném filmu Wiener Dog Internationals .

Filmografie (výbr)

webové odkazy

Commons : Bryan Batt  - Sbírka obrázk

Opiniones de nuestros usuarios

Alan červenková

Děkuji za tento příspěvek na Bryan Batt, přesně to jsem potřeboval.

Denisa Linhart

Informace o proměnné Bryan Batt jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Silvie Suchá

Skvělý objev tohoto článku o Bryan Batt a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.