Bryan Bailey



Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Bailey. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Bailey, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Bailey a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Bailey. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Bailey! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Bailey, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Jovan Bailey (narozen 13. kvtna 1980 v Hempsteadu v New Yorku ) je americký basketbalový hrá v dchodu , který se profesionáln vnuje basketbalu v Evrop od studií ve své domovské zemi . Je enatý s Etelkou Sike Baileyovou, má dva syny a je také jamajským obanem . Bailey hrál jako profesionál hlavn v nmecké basketbalové lize (BBL), kde také zahájil svoji profesionální kariéru v roce 2002, a také v Nizozemsku , Bosn a Hercegovin , Polsku a Itálii .

Kariéra

Bhem studia na soukromé Bucknell univerzity v Lewisburg (Pennsylvania) , Bailey byl jmenován jako basketbalista v univerzitním týmu Bison dvakrát v letech 2001 a 2002 pi výbru nejlepích hrá v NCAA divize já Patriot ligy . V posledním roníku v roce 2002 byl ocenn jako nejlepí muský atlet univerzity.

Po studiích profesionáln hrál basketbal a podepsal smlouvu na sezónu 2002/03 ve Würzburgu s X-Rays v BBL. Sezóna byla pro X-Rays sportovn zklamáním a skonila na sestupovém míst, kterému Würzburg unikl pouze zvýením ligy v pítí sezón. Bailey se vak pesthoval na jednu sezónu do holandské Eredivisie do klubu v Zwolle . V sezón 2004/05 se vrátil do BBL a hrál nedaleko Nizozemska za Dragons v Artlandu . Propagovaný v minulé sezón práv minul svou play-off o nmecký ampionát ve své první sezón . Spolen s Baileyem uspli v kadé z následujících dvou sezón na pátém míst a tím jednoznan v kvalifikaci play-off, kde poté vypadli v prvním kole. Bailey prodlouil kontrakt na dalí sezónu v roce 2006, ve které se teprve kvalifikovali na osmou pozici v hlavním kole play-off. Tam se velmi pekvapiv probojovali do finále ampionátu, kdy nejprve porazili hlavní kolo nejprve ALBA Berlín a poté obhájili ampion RheinEnergie Kolín nad Rýnem , kterému ve finále poháru jet padli.

Jako dvojnásobný bec odeel Bailey z Artlandu v roce 2007 a pesthoval se do bosenské Sarajevo do tradiního KK Bosna, s ním se v roce 2008 stal bosenským ampionem. V ULEB Cupu 2007/08 byl 4. prosince 2007 na stran KK Bosna, kdy v legendární he prohráli po pti prodloueních s 127-141 v Alb Berlín. Tím, e zvítzil ve druhé etap, se vak KK Bosna kvalifikoval na rozdíl od Alby do druhého kola, kde byl vyazen proti panlskému reprezentantovi CB Gran Canaria . V sezón 2008/09 hrál Bailey v polské ásti Görlitzu za PGE Turów ze Zgorzelec v PLK . Poté se v listopadu 2009 na tyi týdny vrátil do nmecké BBL jako náhrada za Jasona Gardnera a hrál v Oldenburgu za EWE Baskets v Bundeslize i ULEB Euroliga 2009/10 . V lét roku 2010 konen podepsal smlouvu na jeden rok a vrátil se do svého bývalého klubu Artland Dragons. Pod trenérem Stefanem Kochem se drakm podailo vrátit se do play-off o ampionát, kde byli poraeni obhájcem titulu Brose Basketsem v tsn pod pti zápasech semifinále . Následn byla Baileyho smlouva prodlouena na dalí sezónu. V basketbalové Bundeslize 2011/12 elili v semifinálové sérii play-off obhájci titulu Brose Basketsovi, který tentokrát zvítzil ve tech zápasech. Také v ligovém poháru Beko BBL-Pokal neuspli pokadé na Brose Baskets, ím skonili na tetím míst v Beko BBL-Cupu 2011 .

Poté, co Bailey v roce 2012 nezískal novou smlouvu v Artlandu, peel v záí 2012 na ligového konkurenta z Bayreuthu , který po obavách o zranní hledal náhradního hráe. Teprve po úspné fundraisingové kampani byla prodlouena jeho doasná smlouva se svým týmovým kolegou Beckhamem Wyrickem do konce listopadu 2012 a do konce sezóny. Bayreuthers se podailo zstat vzhru pouze na konci basketbalové ligy v sezón 2012/13 . Pak Bailey zaala v kvtnu 2013 podle Virtus sdruení z íma pro play-off v italské Lega Basket Serie A smluvn. V následující sezón 2013/14 hrál Bailey znovu za klub medi bayreuth (díve BBC Bayreuth). Po dokonení sezóny 2014/2015 Bailey oznámil konec své kariéry a se svou rodinou se vrátil do Spojených stát.

webové odkazy

Individuální dkazy

 1. Artland Dragons podepsal Bryana Baileyho. Schoenen-Dunk.de, 6. ervence 2004, zpístupnno 20. kvtna 2013 (Medien-Info Artland Dragons).
 2. ^ NN: All-Patriot League. in: 2018-19 Bison Basketball Media Guide. (Strana 91) Zapnuto: Web Bucknell University Athletics; Lewisburg, PA, 1. kvtna 2002. Citováno 20. února 2019 (v anglitin).
 3. ^ NN: Bucknell Senior Sportovci ocenn na výroní ceny veee. Zapnuto: Web Bucknell University Athletics; Lewisburg, PA, 1. kvtna 2002. Citováno 20. února 2019 (v anglitin).
 4. Bailey také roziuje Draky. Schoenen-Dunk.de, 23. kvtna 2006, zpístupnno 20. kvtna 2013 (Medien-Info Artland Dragons).
 5. Bryan Bailey pichází na tyi týdny. Schoenen-Dunk.de, 15. listopadu 2009, pístup ke dni 20. kvtna 2013 (Medien-Info EWE Baskets Oldenburg).
 6. Dalím navrátilcem je Bryan Bailey. Schoenen-Dunk.de, 27. ervence 2010, pístup ke dni 20. kvtna 2013 (Medien-Info Artland Dragons).
 7. Winfried Beckmann: Bailey pro Kocha lidsky skvlý chlap. Neue Osnabrücker Zeitung , 8. ervence 2011, pístup dne 14. íjna 2015 .
 8. (es): BBC Bayreuth podepisuje Bryana Baileyho. Náhrada Hamiltona pochází od Artland Dragons. Zapnuto: webová stránka Nordbayerischer Kurier; Bayreuth, 3. záí 2012. Zpístupnno 20. února 2019.
 9. Bailey a Wyrick zstávají u BBC. Nordbayerischer Kurier , 30. listopadu 2012, zpístupnno 11. íjna 2017 .
 10. ^ Acea, Bailey si presenta: Roma per far crescere ancora la squadra. Lega Basket Serie A , 4. kvtna 2013, zpístupnno 20. kvtna 2013 (italsky, mediální informace Acea Virtus Rome).
 11. Legabasket: Bryan Bailey. Lega Basket Serie A , pístup 20. kvtna 2013 (italtina, profil hráe).

Opiniones de nuestros usuarios

Olga štěpánek

Někdy, když na internetu hledáte informace o něčem, najdete příliš dlouhé články, které trvají na tom, abyste mluvili o věcech, které vás nezajímají. Tento článek o Bryan Bailey se mi líbil, protože jde k věci a mluví přesně o tom, co chci, aniž bych se ztrácel v neužitečných informacích.

Samuel Soukupová

Informace poskytnuté o proměnné Bryan Bailey jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Maxim Pešek

Článek o Bryan Bailey je úplný a dobře vysvětlený. Neodstraňuji ani nepřidávám čárku.

Andrea Nováková

Děkuji za tento příspěvek na Bryan Bailey, přesně to jsem potřeboval.