Bryan Adams (hrá ledního hokeje)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bryan Adams (hrá ledního hokeje). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bryan Adams (hrá ledního hokeje), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bryan Adams (hrá ledního hokeje) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bryan Adams (hrá ledního hokeje). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bryan Adams (hrá ledního hokeje)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bryan Adams (hrá ledního hokeje), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bryan Adams (narozen 20. bezna 1977 ve Fort St. James v Britské Kolumbii ) je bývalý kanadský hokejista, který naposledy hrál do roku 2013 za EHC Red Bull Mnichov v nmecké hokejové lize .

Kariéra

Opustil útoník zaal svou kariéru v roce 1994 s Prince George Spruce král, zatímco studuje vdu od roku 1995 do roku 1999 byl na led pro tým Michigan State University v NCAA herní innosti .

Po tyech letech peel levý stelec k profesionálnímu sportu, kde poprvé hrál za Orlando Solar Bears . Bhem sezóny 1999/2000 byl vak Kanaan dvakrát povolán na soupisku spolupracujícího partnera NHL Atlanty Thrashersové , akoli pedtím nebyl vybrán v ádném draftu NHL . Následoval dalí rok v nií hokejové mezinárodní hokejové lize , ale útoník se v NHL objevil také devtkrát. V letech 2001 a 2003 Adams hrál americkou hokejovou ligu za Chicago Wolves , s nimi - spolen se svým bývalým kolínským kolegou Kamilem Piroem - vyhrál Calderv pohár . Pro pítí sezónu podepsal útoník smlouvu s ligovými rivaly Grand Rapids Griffins .

Pro sezónu 2003/04 byl Bryan Adams zavázán Iserlohn Roosters z Nmecké hokejové ligy , jeho byl v roce 2004 jmenován kapitánem týmu . Vzhledem k tomu, e Kanaané spolu s hráem NHL Mikeem Yorkem studovali na Michiganské státní univerzit, mohli Roosters York v roce Lockout - 2004/05 spáchat. V sezón 2006/07 Adams následoval svého trenéra a dalí dva kohouty do Kölner Haien , s ním podepsal smlouvu a do roku 2009. Poté, co vynechal play-off, podepsal novou roní smlouvu o výkonnosti. Po skonení sezóny 2009/10 peel do EHC v Mnichov , kde byl povýen .

Bryan Adams je enatý se svou manelkou Nishou od roku 2004, se kterou má jedno dít.

Úspchy a ocenní

Statistiky kariéry

( Legenda pro statistiky hrá: Sp nebo GP = odehrané hry; T nebo G = vstelené góly; V nebo A = vstelené asistence ; Pkt nebo Pts = poet vstelených bod ; SM nebo PIM = obdrené trestné minuty ; +/ = zstatek plus / minus ; PP = zaplacené vstelené góly ; SH = nedostaten zaplacené vstelené góly; GW = vítzný vstelený gól; 1  play-down / sestup )

webové odkazy

Commons : Bryan Adams  - Sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Antonie Valenta

Pěkný článek z Bryan Adams (hrá ledního hokeje).

Igor Nováková

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Bryan Adams (hrá ledního hokeje), ale moc se mi líbil.

Cyril Sedlák

Pro ty, jako jsem já, kteří hledají informace o Bryan Adams (hrá ledního hokeje), je to velmi dobrá volba.