Bruzzano ZeffirioInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bruzzano Zeffirio. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bruzzano Zeffirio, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bruzzano Zeffirio a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bruzzano Zeffirio. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bruzzano Zeffirio! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bruzzano Zeffirio, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bruzzano Zeffirio
ablona: Infobox obec v Itálii / údrba / znak chybíErb není k dispozici.
Bruzzano Zeffirio (Itálie)
Bruzzano Zeffirio
Zem Itálie
kraj Kalábrie
Metropolitní msto Reggio Calabria  (RC)
Souadnice 38 ° 1 '  severní íky , 16 ° 5'  východní délky
výka 82  m slm
plocha 20,9 km²
Obyvatelé 1104 (31. prosince 2019)
PS 89030
pedpona 0964
íslo ISTAT 080015
Populární jméno Bruzzanesi
webová stránka Bruzzano Zeffirio

Bruzzano Zeffirio (ecky nebo Graeco-Calabria : Zefyrion ) je jihotalianská obec ( comune ) s 1104 obyvateli (k 31. prosinci 2019) v metropolitním mst Reggio Calabria v Kalábrii . Obec se nachází asi 39,5 km východn-jihovýchodn od Reggio Calabria na Parco nazionale dell'Aspromonte a nachází se pímo u Jónského moe . Fiumara Torno omezuje obec na jih.

provoz

Strada Statale 106 Jonica vede podél pobeí z Reggio Calabria do Taranta .

Individuální dkazy

  1. Statistický demografický ISTAT. Msíní statistiky populace Istituto Nazionale di Statistica , k 31. prosinci 2019.

webové odkazy

Commons : Bruzzano Zeffirio  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Karin Němeček

Nevím, jak jsem se dostal k tomuto článku o Bruzzano Zeffirio, ale moc se mi líbil.

Nicol Toman

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Bruzzano Zeffirio mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Bruzzano Zeffirio, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Bruzzano Zeffirio zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Oto Petrová

Záznam o Bruzzano Zeffirio pro mě byl velmi užitečný.

Pavol Pospíšil

Zjistil jsem, že informace, které jsem našel o Bruzzano Zeffirio, jsou velmi užitečné a příjemné. Kdybych měl dát "ale", možná by to bylo tak, že to není dostatečně inkluzivní ve svém znění, ale jinak je to skvělé.