BruzoloInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bruzolo. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bruzolo, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bruzolo a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bruzolo. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bruzolo! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bruzolo, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bruzolo
Erb není k dispozici.
Bruzolo (Itálie)
Bruzolo
Zem Itálie
kraj Piemont
Metropolitní msto Turín  (TO)
Souadnice 45 ° 9   severní íky , 7 ° 12   východní délky
výka 455  m slm
plocha 12 km²
Obyvatelé 1519 (31. prosince 2019)
PS 10050
pedpona 011
íslo ISTAT 001040
Patrona St. John Evangelist

Bruzolo ( Piedmontese Bruzeul , Franco-Provençal Bërsoel ) je obec s 1519 obyvateli (k 31. prosinci 2019) v údolí Susa v italském metropolitním mst Turín (TO) v regionu Piemont .

Bruzolo je lenem Comunità Montana Bassa Valle di Susa e Val Cenischia . Obec se skládá z okres Bruzolo Stazione, Fabbrica, Grisoglio a Piai. Sousední obce jsou Usseglio , Condove , Chianocco , San Didero a San Giorgio di Susa .

Obec se rozkládá na ploe 12 km². Patronem msta je sv. Jan Evangelista .

Individuální dkazy

  1. Statistický demografický ISTAT. Msíní statistiky populace Istituto Nazionale di Statistica , k 31. prosinci 2019.

Opiniones de nuestros usuarios

Ingrid Kubíček

Skvělý objev tohoto článku o Bruzolo a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.

Karel Pospíšil

V tomto příspěvku o Bruzolo jsem se dozvěděl věci, které jsem nevěděl, takže teď můžu jít spát.

Otto Vávrová

Jazyk vypadá staře, ale informace jsou spolehlivé a obecně vše, co je o proměnné Bruzolo napsáno, dává hodně důvěry.