BruysInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bruys. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bruys, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bruys a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bruys. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bruys! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bruys, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bruys
Bruys (Francie)
Bruys
kraj Hauts-de-France
oddlení Aisne
Okrsek Soissons
Kanton Fère-en-Tardenois
Sdruení Spoleenství Communauté de communes du Val de l'Aisne
Souadnice 49 ° 16 '  severní íky , 3 ° 34'  východní délky
výka 72-188 m
plocha 5,70 km 2
Obyvatelé 19 (1. ledna 2017)
Hustota obyvatel 3 obyvatel / km 2
PS 02220
INSEE kód

Kostel Narození Panny Marie (Église de la Nativité-de-la-Sainte-Vierge)

Bruys je obec s 19 obyvateli (k 1. lednu 2017) v departementu Aisne v regionu Hauts-de-France (díve Region: Pikardie ). Obec patí do Soissonsova obvodu a je souástí kantonu Fère-en-Tardenois .

zempis

Obce v Tardenois, ohraniené na západ ekou Muze, pítokem Vesle , se dotýká elezniní tra Trilport - Bazoches . Nachází se asi 10 km severn od Fère-en-Tardenois . Skupina dom Le Mottin na okraji lesa Bois de Dôle patí Bruysovi. Sousedními obcemi jsou Lhuys a Mont-Notre-Dame na severu, Chéry-Chartreuve na východ a Mareuil-en-Dôle na jihu a západ.

Populaní vývoj

rok 1962 1968 1975 1982 1990 1999 2008 2015
Obyvatelé 62 46 37 31 26 19 20 20
Zdroj: Cassini a INSEE

památky

webové odkazy

Commons : Bruys  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Veronika Burianová

Už je to nějakou dobu, co jsem viděl článek o Bruys napsaný tak didaktickým způsobem. Líbí se mi to.

Nikola Blaha

Tento záznam na Bruys mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.

Julius Musil

Myslel jsem, že už o Bruys vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.