Bruyères-sur-OiseInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bruyères-sur-Oise. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bruyères-sur-Oise, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bruyères-sur-Oise a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bruyères-sur-Oise. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bruyères-sur-Oise! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bruyères-sur-Oise, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bruyères-sur-Oise
Erb Bruyères-sur-Oise
Bruyères-sur-Oise (Francie)
Bruyères-sur-Oise
kraj Île-de-France
oddlení Val d'Oise
Okrsek Pontoise
Kanton L'Isle-Adam
Sdruení Spoleenství Haut Val-d'Oise
Souadnice 49 ° 9   severní íky , 2 ° 20   východní délky
výka 23-84 m
plocha 8,91 km 2
Obyvatelé 4323 (1. ledna 2017)
Hustota obyvatel 485 obyvatel / km 2
PS 95820
INSEE kód
webová stránka http://www.bruyeres-sur-oise.com/

Radnice v Bruyères-sur-Oise

ablona: Infobox obec ve Francii / údrba / jiný znak na Wikidata

Bruyères-sur-Oise je francouzská obec s 4323 obyvateli (k 1. lednu 2017) v departementu Val-d'Oise v regionu Ile-de-France ; patí do okrsku Pontoise a kantonu L'Isle-Adam . Obyvatelm se íká Briolin (e) s .

zempis

Bruyères-sur-Oise se nachází asi 34 kilometr severn od Paíe na pravém behu eky Oise na hranici s departementem Oise . Bruyères-sur-Oise je obklopena sousedními komunitami Morangles na severu, Boran-sur-Oise na východ a severovýchod, Asnières-sur-Oise na jihovýchod, Noisy-sur-Oise na jihu, Beaumont-sur-Oise na jihozápad a Bernes- sur-Oise na západ a severozápad.

ást pistávací plochy Persan-Beaumont se nachází v obci . Do roku 1967 bylo letit provozováno jako Air Force Base 218.

píbh

797 místo je poprvé zmínno jako Brogaria .

Populaní vývoj

1962 1968 1975 1982 1990 1999 2006 2011
670 962 1582 1546 3162 3,391 3 248 3,761

památky

literatura

  • Le Patrimoine des Communes du Val-d'Oise. Flohic Éditions, svazek 1, Paí 1999, ISBN 2-84234-056-6 , str. 89-92.

webové odkazy

Commons : Bruyères-sur-Oise  - Sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Sofie Novak

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Bruyères-sur-Oise mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Bruyères-sur-Oise, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Bruyères-sur-Oise zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Milena Navrátil

Potřeboval jsem najít něco jiného o Bruyères-sur-Oise, což nebyla typická věc, která se vždy čte na internetu, a tento článek z Bruyères-sur-Oise se mi líbil.

Renata Kubíček

Skvělý příspěvek o Bruyères-sur-Oise.

Ivan Veselá

Tento záznam na Bruyères-sur-Oise mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.