Bruyères-sur-FèreInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bruyères-sur-Fère. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bruyères-sur-Fère, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bruyères-sur-Fère a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bruyères-sur-Fère. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bruyères-sur-Fère! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bruyères-sur-Fère, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bruyères-sur-Fère
Bruyères-sur-Fère (Francie)
Bruyères-sur-Fère
kraj Hauts-de-France
oddlení Aisne
Okrsek Château-Thierry
Kanton Fère-en-Tardenois
Sdruení Spoleenství Communauté d'agglomération de la Région de Château-Thierry
Souadnice 49 ° 11 '  severní íky , 3 ° 27'  východní délky
výka 91-169 m
plocha 9,05 km 2
Obyvatelé 189 (1. ledna 2017)
Hustota obyvatel 21 obyvatel / km 2
PS 02130
INSEE kód

Kostel Saint-Rémy

Bruyeres-sur-Fere je francouzská obec s 189 obyvateli (k 1. lednu 2017) v departementu Aisne v regionu Hauts-de-France (díve Region: Pikardie ). Obec patí do okrsku Château-Thierry a je souástí kantonu Fère-en-Tardenois . Obyvatelé jsou známí jako Bruyérois .

zempis

Obec, která se nachází asi 20 kilometr severn od Château-Thierry a est kilometr západn od Fère-en-Tardenois , je peván jin od Ourcq . Skládá se ze skupin dom Trugny, Le Moulin, Val Chrétien se zíceninou stejnojmenného klátera premonstrát , Corbeny a Givray v údolí Ourcq, stejn jako stejnojmenné msto a Le Coq hardi, druhý na silnici D310. elezniní tra z La Ferté-Milon do Bazoches-sur-Vesles vede obcí, kde se setkává s linkou ze Soissons do Remee .

píbh

V místní oblasti v Trugny hrobech bylo nalezeno, e se vrátit k laténské doby.

Populaní vývoj

rok 1962 1968 1975 1982 1990 1999 2008 2015
Obyvatelé 249 233 224 184 213 217 208 182
Zdroj: Cassini a INSEE

památky

Viz té: Seznam historických památek v Bruyères-sur-Fère

webové odkazy

Commons : Bruyères-sur-Fère  - Sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Individuální dkazy

  1. Kláter Le Val-Chrétien v Base Mérimée francouzského ministerstva kultury (francouzsky)
  2. Kostel Saint-Rémy v Base Mérimée francouzského ministerstva kultury (francouzsky)
  3. Hrad Givray na základn Mérimée francouzského ministerstva kultury (francouzsky)

Opiniones de nuestros usuarios

Emma švec

Informace o proměnné Bruyères-sur-Fère jsou velmi zajímavé a spolehlivé, stejně jako ostatní články, které jsem dosud četl, kterých je již mnoho, protože na své datum na Tinderu čekám téměř hodinu a neobjevuje se, takže mi to dává, že mě to postavilo. Využívám příležitosti nechat pár hvězd pro společnost a vysrat se na svůj zkurvený život.

Adam Kraus

Záznam o Bruyères-sur-Fère pro mě byl velmi užitečný.

Eduard Urban

Můj táta mě vyzval, abych udělal domácí úkol, aniž bych použil cokoli z Wikipedie, řekl jsem mu, že to zvládne prohledáním mnoha jiných stránek. Naštěstí jsem našel tento web a tento článek o Bruyères-sur-Fère mi pomohl dokončit můj úkol. Málem jsem upadl do pokušení jít na Wikipedii, protože jsem nemohl najít nic o Bruyères-sur-Fère, ale naštěstí jsem to našel zde, protože pak táta zkontroloval historii procházení, aby zjistil, kde byl. Dokážete si představit, že se dostanu na Wikipedii? Naštěstí jsem našel tento web a článek o Bruyères-sur-Fère zde. Proto vám dávám svých pět hvězdiček.

Nikol Nemec

Tento záznam na Bruyères-sur-Fère mě přiměl vyhrát sázku, což je méně než dobré skóre.