BruxenelleInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bruxenelle. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bruxenelle, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bruxenelle a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bruxenelle. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bruxenelle! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bruxenelle, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bruxenelle
eka prochází pod kanálem Canal de la Marne au Rhin

eka prochází pod kanálem Canal de la Marne au Rhin

data
íslo vodního útvaru FRF5910600
umístní Francie , region Grand Est
íní systém Jeho
Vypuste Saulx   Marne   Seina   Lamanský prliv
zdroj v obci Trois-Fontaines-l'Abbaye
48 ° 42 '24' '  severní íky , 4 ° 59' 29 ''  východní délky
Výka zdroje cca  190  m
ústa na okraji msta Vitry-en-Perthois v souadnicích Saulxu : 48 ° 44 '47 "  severní íky , 4 ° 37' 43"  východní délky 48 ° 44 '47 "  severní íky , 4 ° 37' 43"  východní délky
Výka úst piblin  98  m
Výkový rozdíl piblin 92 m
Dolní svah piblin 2,3
délka cca 40 km
Povodí piblin 149 km²
Výboj na midle Brusson
A Eo : 136 km²
MQ
Mq
1,1 m³ / s
8,1 l / (s km²)

Bruxenelle je eka ve Francii , která bí v oddlení Marne v velký Est regionu . Vyvrá pod názvem Ruisseau de l'Étang v obci Trois-Fontaines-l'Abbaye , odtéká v mnoha smykách obecn západním smrem a tee po zhruba 40 kilometrech na okraji Vitry-en-Perthois jako levý pítok do Saulxu . Na Brusson se Bruxenelle prochází pod Canal de la Marne au Rhin, který probíhá rovnobn s Ornain .

Místa na ece

(Objednávka ve smru toku)

Individuální dkazy

  1. Zdroj geoportail.gouv.fr
  2. ^ Ústí geoportail.gouv.fr
  3. a b Vodní informaní systém Service d'Administration National des Données et Référentiels sur l'Eau (francouzsky) ( informace ), pístup 13. prosince 2013, zaokrouhleno na celé kilometry
  4. hydro.eaufrance.fr (stanice: H5173110 , opce: Synthèse ) .

Opiniones de nuestros usuarios

Anita Dvořák

Tento článek o Bruxenelle mě zaujal, připadá mi zvláštní, jak dobře jsou slova změřena, je jako...elegantní.

Libor Klíma

Myslel jsem, že už o Bruxenelle vím všechno, ale v tomto článku jsem si ověřil, že určité detaily, které jsem považoval za dobré, tak dobré nejsou. Děkuji za informaci.

Aneta Hruška

Tento záznam na Bruxenelle mi pomohl na poslední chvíli dokončit práci na zítřek. Viděl jsem, jak znovu táhnu Wikipedii, něco, co nám učitel zakázal. Díky, že jsi mě zachránil.