Bruwerdinghausen (lechtická rodina)Internet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bruwerdinghausen (lechtická rodina). Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bruwerdinghausen (lechtická rodina), a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bruwerdinghausen (lechtická rodina) a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bruwerdinghausen (lechtická rodina). Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bruwerdinghausen (lechtická rodina)! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bruwerdinghausen (lechtická rodina), budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Von Bruwerdinghausen , nazvaný milites de miste, jsou Westphalian lechta rytí. Piblin 1178 lenové rodiny Burgmannen patili k zakladatelm msta miste, dnes Meiste , okrese Rüthen .

Djiny

Jedna z prvních zmínek se nachází v tradicích Christoph Brandis , rozeného ddictví z Werl a historik, který byl nejen starostou Rüthen, ale také ml matku z Bruwerdinghausen s Marií (Eleke). Nositelé jména von Bruwerdinghausen zstanou ve mst a v sousedním Rüthenu po staletí po zaloení Meiste. Farnost v Meiste byla zaloena v roce 1191 a Christoph Brandis ve svých poznámkách uvádí Mility, rytíe z Miste a pojmenuje rodinu von Bruerdinghausen (také známý jako von Bruwerdinchusen): haeredes et milites in Miste condicti A pak dává následující zprávy; Bertram a Anselm byli pi zaloení msta v roce 1178, mli mnoho Beneficia, dnes by se dalo hovoit o darech, do kostela v Miste (vtina). "Byli by obdivuhodn pomohli k opevnní msta, jak její insignie na hradbách mezi Oesterem" Harchportenem "tehdy ukazovala dvakrát." Brandis pokrauje v psaní o událostech z roku 1191: "Bertramovy míle." anselmus fratres de Bruerdinckhusen: 1191. Andreas. Anselmus milites de Miste. fratres de Bruerdinghusen.

erb

Dlené erb je zdrsnn zlato na pravé stran a erné a zlaté na levé stran . Na korunované pilb s ernými a zlatými kryty pilby byl malý tít, zvedl otevený let zlata na pravé stran a erný na levé stran .

literatura

webové odkazy

Individuální dkazy

  1. poruík etné genealogické záznamy a nápis portrétu od Christopha Brandise , který dodnes visí na radnici v Rüthenu .
  2. ^ Archiv pro historii a starovku Vestfálska, Dr. Paul Wigand, Verlag Schulzischen Buchhandlung, první svazek, Hamm 1826, strana 37, elektronická kniha
  3. Max von Spießen: Book of Arms of the Westphalian Nobility, Görlitz 1901-1903, svazek 1, strana 23

Opiniones de nuestros usuarios

Emma Nemec

Stránka se mi líbí a článek o Bruwerdinghausen (lechtická rodina) je ten, který jsem hledal.

Gabriela Vlková

Skvělý objev tohoto článku o Bruwerdinghausen (lechtická rodina) a celé stránce. Přejde přímo k oblíbeným.