BruvoInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Bruvo. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Bruvo, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Bruvo a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Bruvo. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Bruvo! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Bruvo, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Bruvo BV byl nizozemský výrobce automobil .

Historie spolenosti

Frits de Vos vyrobil v roce 1968 koárek pro vlastní potebu. Finann mu pomohl jeho pítel Bernard de Bruyn. V roce 1970 spolen zaloili spolenost Bruvo BV. V roce 1972 skonila výroba po vyrobení piblin 300 kopií.

Auta

Jediným modelem byla bugina, která byla postavena na nesestíhaném podvozku z VW Beetle . Ceny byly 2 000 holandských gulden za soupravu , 4600 gulden za kompletní vozidlo ve standardní verzi a 7500 gulden za luxusní verzi, kterou ml motor se zdvihovým objemem 1 500 cm3 .

literatura

  • Jan Lammerse: Design automobilu v Nederlandu. Waanders Uitgevers, Zwolle 1993, ISBN 90-6630-372-7 (holandsky).

webové odkazy

Commons : Bruvo  - sbírka obrázk, videí a zvukových soubor

Opiniones de nuestros usuarios

Dalibor Staňková

Opravit. Poskytuje potřebné informace o Bruvo.

Kristina Nová

Záznam o Bruvo pro mě byl velmi užitečný.

Zora Sedláková

Děkuji. Pomohl mi článek o Bruvo.

Boris Janoušek

Toto je dobrý článek o Bruvo. Poskytuje potřebné informace bez excesů.