Brutus HamiltonInternet je nevyčerpatelným zdrojem znalostí, i pokud jde o Brutus Hamilton. Do sítě byla a stále jsou vkládána staletí a staletí lidského poznání o Brutus Hamilton, a právě proto je tak obtížné se k ní dostat, protože můžeme najít místa, kde může být navigace obtížná nebo dokonce nepraktická. Naším návrhem je, abyste neztroskotali v moři dat týkajících se Brutus Hamilton a abyste se rychle a efektivně dostali do všech přístavů moudrosti.

S tímto cílem jsme udělali něco, co jde nad rámec samozřejmostí, a shromáždili jsme nejaktuálnější a nejlépe vysvětlené informace o Brutus Hamilton. Uspořádali jsme ji také tak, aby byla snadno čitelná, s minimalistickým a příjemným designem, který zajišťuje nejlepší uživatelský zážitek a nejkratší dobu načítání. Usnadňujeme vám to, abyste se museli starat jen o to, abyste se dozvěděli vše o Brutus Hamilton! Pokud si tedy myslíte, že jsme dosáhli svého cíle a že už víte, co jste chtěli vědět o Brutus Hamilton, budeme rádi, když se vrátíte do těchto klidných moří sapientiacs.com, kdykoli se ve vás znovu probudí hlad po vědění.

Brutus Kerr Hamilton (narozen 19. ervence 1900 v Peculiar , Missouri , 28. prosince 1970 v Berkeley v Kalifornii ) byl americký sportovec specializující se na desetiboj . 1,83 m vysoký a 80 kg sportovec startoval za Kansas City Athletic Club .

Hamilton vyhrál americký ampionát v desetiboji v roce 1920. Následující rok byl tetí v hodu otpem (52,56 m). Jeho osobní rekord je 54,73 m, dosaený 15. dubna 1922 v Berkeley.

Zúastnil se také dvou olympijských her: 1920 v Antverpách a 1924 v Paíi .

  • V Antverpách zaínal v desetiboji a ptiboji.
  • V Paíi startoval pouze v ptiboji, který musel dokonit po tyech cvieních. Do závreného bhu na 1500 m se kvalifikoval pouze est nejlepích z celkového poadí, kam po mírných 24,4 s nad 200 m nepatil.

Po ukonení sportovní kariéry pracoval nejprve jako uitel sportu, anglitiny a historie na Westminster College ve Fulltonu . Poté se stal trenérem v letech 1930 a 1932 na univerzit v Kansasu , kde byli mezi jeho chránnci Glenn Cunningham a Jim Bausch , a v letech 1932 a 1965 na Kalifornské univerzit v Berkeley . Bhem této doby byl nkolikrát národním trenérem a vedoucím olympijských tým USA.

webové odkazy

Opiniones de nuestros usuarios

Dominika Pospíšil

Tento záznam o Brutus Hamilton bylo přesně to, co jsem chtěl najít.

Blanka Horáková

Děkuji. Pomohl mi článek o Brutus Hamilton.

Lydie Skalová

Informace poskytnuté o proměnné Brutus Hamilton jsou pravdivé a velmi užitečné. Dobrý.

Marketa Zapletal

Skvělý příspěvek o Brutus Hamilton.